0552 468 2 864             0552 468 2 864

Eski – Sıkça sorulan sorular

Kredi kartı ödemelerinizi sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz sahip olduğu SSL sertifikasıyla bilgilerinizin güvenliğini güvence altına alır.

Ödeme sistemi olarak ülkemizde bu alanda en başırılı firma olan İyzico ile çalışmaktayız. Daha fazla bilgi için linki inceleyebilirsiniz.

İyzico – Korumalı Alışveriş

Kredi kartı ve banka hesap kartları ile ödeme yöntemi geçerli olacaktır. İninal kart dahil tüm kredi kartları geçerlidir. 12 taksite kadar taksit seçenekleri bulunmaktadır. Taksit seçeneklerinde vade farkı uygulanmaktadır.

Kredi kartı ve banka kartlarınızla işlem yaparken kartlarınızın online işlemlere açık olmasına dikkat ediniz. Ödeme işleminiz bu nedenle başarısız oluyorsa bankanızla iletişime geçebilirsiniz.

İninal kartla yapılacak alışverişleriniz sırasında karşınıza çıkacak “Kart üzerindeki isim” bölümüne adınızı ve soyadınızı yazınız.

Derslere kayıt olunduktan sonra ders videoları, satın alınan paketin süresi bitimine kadar sınırsız sayıda izlenebilmektedir.

Dersler içerisinde yer alan videolar izlenerek tamamlanmışsa dahi geri dönüş yaparak izlemek mümkündür.

Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda paket içeriğindeki dersler anında erişiminize açılacaktır. Havale/EFT işlemlerinde mesai saatleri içerisinde hesabınız ödeme onayı üzerine aktifleştirilecektir. Açılan derslerin videolarını dilediğiniz zaman izlemeye başlayabilirsiniz.

2020 YKS için hazırladığımız ders paketlerimiz 1 Temmuz 2019’a kadar geçerli olacaktır.

Ders paketlerimizi alarak derslerimize kayıt yaptırdığınız takdirde ders videolarına 20 Temmuz 2020’a kadar sınırsız erişim hakkına sahip olacaksınız.

Ders anlatımlarımız sıfır düzeyinden başlatılarak hazırlandı. Bu yüzden hangi seviyede olursanız olun derslerimizden faydalanabilirsiniz. Buna karar verebilmeniz için de ilk iki ücretsiz dersimizi olarak sunuyoruz.

Çalışmalarımızın yoğunluğundan kaynaklı bireysel soru çözümü yapmıyoruz. Fakat satın aldığınız derslerle ilgili anlamadığınız ne varsa ilgili dersin yorum kısmından sorabilirsiniz. Sorularınız mutlaka yanıtlanacaktır.

Bütün konuları tek tek birlikte işleyeceğiz. Konuları kavramak için gerekli miktarda sorular da derslerimizin için yer alacak. Gönül rahatlığı ile bizimle başlayarak çalışabilirsin.

Her bir ders paketi dersi alan tek bir kullanıcının kullanımı için hazırlanmıştır. Ders paketini birden fazla kişi kullanamaz.

Kullanıcıların IP adresleri kontrol edilecek, derse katılımda yer, tarih ve saat kontrolleri yapılacak, kullanım koşullarını ihlal eden kullanıcıların ders erişimleri tarafımızdan kısıtlanabilecektir.

Birden fazla kullanıcı için İki Kullanıcı için Tüm Dersler paketi satın alabilirsiniz. İki Kullanıcı için Tüm Dersler paketine ulaşmak için tıklayınız. 

İki kullanıcı için ders paketini satın alan kişinin hesabına dersler otomatik olarak tanımlanacaktır. İkinci kullanıcı için ise tek kişilik olan YKS Fizik – Tüm Dersler paketine ücretsiz kayıt kuponu gönderilecektir.

İkinci kullanıcı tek kişilik paketi satın alır gibi işlem yapacak, elindeki kupon kodunu ödeme sayfasında bulunan bölüme eklediğinde paketi ücretsiz olarak hesabına ekleyebilecek.

Elindeki bu çalışma sana fiziği kavratmak için kurgulandı. Bu dersleri tamamladıktan sonra bol soru çözmek için farklı kaynaklara yönelebilirsin.

Üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık en az bir yıl süren bir çalışma gerektirir. Bu yüzden her zaman ek kaynaklara ihtiyacın olacak. Bir konuyu daha iyi pekiştirmek ya da zorlandığın bir soru türünden farklı örneklerle karşılaşmak için farklı kaynaklara ihtiyaç duyabilirsin.

Hangi kaynağın işini göreceğine senin karar vermen gerekiyor. Herkesin ihtiyacı kendine has oluyor. Bu nedenle sana rehberlik edecek bir içerik hazırladık. Kaynak seçebilmek için detaylı olarak incelemeni tavsiye ediyorum.

Kaynak incelemeleri

PDF’leri kendimiz hazırlıyoruz.

Ders içerikleri Ertan Sinan Şahin ve Uğur Yıldırım tarafından ekip çalışması içerisinde hazırlanıyor.

Detaylar

Ders içeriklerinin tamamı ekip çalışması ile ortaya çıkmaktadır. Konu anlatım, ana kamp, ileri kamp ve zirve bölümlerinden oluşan dersler öğrenciler için en uyumlu hale gelene kadar üzerinde çalışılıyor. Bu sayede derslerin bütününü eksiksiz bir hale getirme şansına sahip oluyoruz.

Derslerin konu anlatımlarını planlıyoruz.

Dersi öğrenme sürecinin en önemli parçasını, eğitim tekniklerine dikkate alarak büyük bir titizlikle hazırlıyoruz.

Detaylar

Derslerimizde öğrenme teknikleriyle konuyu kavrayarak, derinlikleriyle ele alabileceğiniz bir şekilde hazırlıyoruz. Dersler ise Bloom Taksonomisine uygun hazırlanmaktadır.

Temelden ileri seviyeye kademeli geçiş yapıyoruz.

Dersler en temel seviyeden başlayıp dersi anlamanıza yönelik çalışmalarla sizleri ileri seviye soruları çözebileceğiniz, dersi yorumlayabileceğiniz kısacası dersin tamamına hakim olmanızı sağlayacak bir sistem üzerine kuruldu.

Detaylar

Sitemizdeki derslerin 2018 senesi için hazırladığımız YouTube derslerinden ayrılmasındaki en büyük fark en temel seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru adım adım ilerliyor olmamız. YouTube’daki ders içeriklerimiz ileri seviyedeki öğrencilerin eksiklerini kapatabilme açısından kaliteli bir içerik diyebiliriz ancak burada dersleri en temelden her anlamda öğreniyoruz.

ess-com-2019

Konu anlatımı sırasında önce benzer soruların çözümünü yapıyoruz, ardından “sıra sende” soruları sen çözüyorsun, sonra hep beraber çözümünü yapıyoruz.

Sıra sende soruları hazırlıyoruz.

Bu derslerin en kritik noktalarından biri olan “sıra sende” bölümleri ile dersin bir ileri adımına birlikte geçiyoruz.

Detaylar

Özellikle video derslerde öğrencilerin en büyük handikaplarından birisi dersin içerisinde kaybolup gitmesi, öğrenme sürecinin dışına çıkması oluyor. Ancak biz bunu “Sıra Sende” soruları tam aksine sizin dersin içerisine dahil olabilmenizi sağlıyoruz. Zaten bir öncesinde benzerini çözdüğümüz “Sıra Sende” sorularıyla uğraşmanızı, boğuşmanızı o soruyu anlamak için elinizden ne geliyorsa yapmanızı ve sonuca ulaşmanızı istiyoruz. Bu soruları çözmeden kesinlikle ilerlememenizi öneriyoruz.

MEB kazanımlarıyla uyumlu gidiyoruz.

ÖSYM’nin hazırladığı sınavların kaynağı olan MEB kazanımları taranarak ders içerikleri hazırlıyoruz.

Detaylar

ÖSYM’nin hazırladığı üniversite sınavlarının esas kaynağı olan MEB kitapları içerisinde kazanımların tamamından sorumlu olduğumuzun bilincinde olmamız gerekiyor. Dolayısıyla MEB kazanımları dikkate alınarak, hiçbir nokta eksik bırakılmadan ders içeriklerimizi hazırlıyoruz.

ka-ak-ik-zirve

Kendi sorularımızı seçerek yazıyoruz.

Ana Kamp, İleri Kamp ve Zirve testleriyle çeşitli seviyelerde, dersi geniş bir yelpazede değerlendirmemize yarayacak sorular hazırlıyoruz.

Detaylar

Kendi sorularımızı hazırlıyor olmamızın en büyük avantajı, öğrencilerin sorun yaşayacağı yerlere, kesinlikle anlaşılması gerektiğini düşündüğümüz kısımlara bolca ve detaylı soru yazma şansı buluyoruz. Bu soru türlerinin zorluk seviyeleri ise yine sizin konuyu anlama, kavrama ve değerlendirme süreci içerisinde kalmanızı ders içerisinde eksik bir yer bırakmadan adım adım ilerlemenizi sağlayacak şekilde hazırlıyoruz.