0552 468 2 8640549 242 4 230
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • GİRİŞ

Duyurular

17 Nisan 2020 – TYT-AYT Denemeleri Kitabı için yapılan düzeltmeler hakkında

Denemelerde yapılan düzeltmeler için tıklayınız.

17 Nisan 2020 – YouTube’da yaptığımız çalışmalar hakkında

YKS 2020 kapsamında YouTube’da yürüttüğümüz ücretsiz çalışmalar çeşitli nedenlerle istediğimiz kadar planlı gitmedi. Bu nedenle konu tekrar testlerini TYT ile sınırlı tutacağız. Eksik kalan TYT tekrar videolarının çekimleri de tamamlanacak. Ücretsiz YouTube AYT tekrarların için YKS 2019 adına yaptığımız çalışmalara göz atabilirsiniz.

İki soru çözdüğümüz serimizi de fırsat buldukça devam ettireceğiz.

Deneme çalışmalarının yoğunluğu, 2021 için yapılan ders güncellemeleri ve COVID-19 salgını sonrası yaşanan sorunlar nedeniyle yaşanan aksaklıklar maalesef planımızın istediğimiz gibi gitmesine engel oldu. Anlayışınıza sığınıyoruz.

15 Nisan 2020 – TYT ve AYT Fizik Denemeleri için “Giriş” videosu yayınlandı!

Hazırlanan videoda kitabı nasıl kullanacağınız, denemelerdeki soru dağılımı, denemelerin zorluk seviyelerinin ne anlama geldiği, soru içerikleriyle ilgili açıklamalar, kitabın “deneme sonuçlarım” sayfasının nasıl kullanılacağı, kitabın “notlar” sayfasını nasıl kullanılacağı gibi bilgiler yer alıyor. Giriş videosunu izlemeyi unutmayınız.

11 Nisan 2020 – TYT ve AYT Fizik Denemeleri kitabımızdaki soruların video çözümleri hakkında

Denemelerin çözüm videolarının çekimleri ve kurgusu tamamlandıkça siteye yüklenmektedir. Devam eden çekimlerin 15 Mayıs 2020 tarihinden önce tamamlanması planlanmaktadır.

Deneme çözümlerinin videoları soru soru eklenecektir. Böylece her bir sorunun altına ayrı ayrı sorularınızı sorabileceksiniz. Diğer öğrencilerin o soru hakkında sorduklarını da okuyabileceksiniz. Çok sık soru gelen, iyi anlaşılmayan ya da daha fazla detay gereken çözümlerin tekrar yapılması planlanmaktadır.

10 Nisan 2020 – TYT ve AYT Fizik Denemeleri kitabımız yayınlandı!

20 TYT ve 16 AYT fizik deneme sınavından oluşan kitabımız yayınlandı. Denemeler hakkında detaylı bilgi edinmek ya da satın almak için tıklayınız.

4 Aralık 2019 – Kuvvet ve Kuvvet Diyagramları dersi yayında!

Kuvvet ve Kuvvet Diyagramları dersi özel ders içeriği olarak yayınlandı. Dersi izlemek ve PDF’lerinizi indirmek için tıklayınız.

Bu dersi hangi sırada izlemeniz gerektiğine karar vermek için dersin giriş videosunu izleyebilirsiniz.

2020 YKS Fizik – Tüm Dersler Paketi alan öğrenciler bu derse doğrudan kayıtlı olacaklar. Diğer öğrencilerin derslere ayrıca kayıt olmaları gerekmektedir.

3 Aralık 2019 – YouTube’da yaptığımız çalışmaları takip edebilirsiniz!

Bildiğiniz gibi sitemizde yaptığımız çalışmalara ek olarak YouTube’da da ücretsiz dersler yayınlıyoruz. Konu tekrar testleri ve seçilmiş sorular çözdüğümüz iki ayrı video serimiz devam ediyor.

Özellikle konu tekrar testlerini bütün öğrencilerimizin çözmesini ve video çözümlerini izlemesini tavsiye ediyoruz. Bu testler müfredata uygun olup sınava yönelik olarak özenle seçiliyor. Sitemizdeki bir konuyu bitirdikten 1-2 hafta sonra YouTube’daki ilgili konu tekrar testini çözebilirsiniz.

2 Aralık 2019 – YKS 2020 özel ders içerikleri hakkında

Bu alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılamaya dönük fizik dersi içerikleri yer alacaktır. Bu içerikler, başka kaynaklarda bulunmayan ve fizik derslerini tamamlayıcı nitelikte olan dersler şeklinde olacaktır.

Bu içeriklerin başlıkları henüz tamamen netleşmemiş olup ihtiyaca göre şekillenecektir. Aralık ayı içinde “Kuvvet ve Kuvvet Diyagramları” başlıklı bir ders yayınlanacaktır.

1 Kasım 2019 – İş, Güç ve Enerji I dersi yayında!

Bir TYT ve 9. sınıf dersi olan İş, Güç ve Enerji I yayınlandı. Dersi izlemek ve PDF’lerinizi indirmek için tıklayınız.

Eğer TYT ve AYT konularını kapsayan İş, Güç ve Enerji II dersimizi bu dersten önce tamamladıysanız ve konuyu iyi öğrendiğinizi düşünüyorsanız bu yeni dersin sadece sorularını çözebilirsiniz.

15 Eylül 2019 – Hareket ve Kuvvet dersi yayında!

Bir TYT ve 9. sınıf dersi olan Hareket ve Kuvvet yayınlandı. Dersi izlemek ve PDF’lerinizi indirmek için tıklayınız.

Eğer TYT ve AYT konularını kapsayan Hareket ve Dinamik derslerimizi bu dersten önce tamamladıysanız ve konuyu iyi öğrendiğinizi düşünüyorsanız bu yeni dersin sadece sorularını çözebilirsiniz.