Hafta içi saat 16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoda! 60TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
0549 155 50 15 0549 242 4 230
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

    • 60.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.
  • GİRİŞ

Duyurular

17 Nisan 2020 – TYT-AYT Denemeleri Kitabı için yapılan düzeltmeler hakkında

Denemelerde yapılan düzeltmeler için tıklayınız.

17 Nisan 2020 – YouTube’da yaptığımız çalışmalar hakkında

YKS 2020 kapsamında YouTube’da yürüttüğümüz ücretsiz çalışmalar çeşitli nedenlerle istediğimiz kadar planlı gitmedi. Bu nedenle konu tekrar testlerini TYT ile sınırlı tutacağız. Eksik kalan TYT tekrar videolarının çekimleri de tamamlanacak. Ücretsiz YouTube AYT tekrarların için YKS 2019 adına yaptığımız çalışmalara göz atabilirsiniz.

İki soru çözdüğümüz serimizi de fırsat buldukça devam ettireceğiz.

Deneme çalışmalarının yoğunluğu, 2021 için yapılan ders güncellemeleri ve COVID-19 salgını sonrası yaşanan sorunlar nedeniyle yaşanan aksaklıklar maalesef planımızın istediğimiz gibi gitmesine engel oldu. Anlayışınıza sığınıyoruz.

15 Nisan 2020 – TYT ve AYT Fizik Denemeleri için “Giriş” videosu yayınlandı!

Hazırlanan videoda kitabı nasıl kullanacağınız, denemelerdeki soru dağılımı, denemelerin zorluk seviyelerinin ne anlama geldiği, soru içerikleriyle ilgili açıklamalar, kitabın “deneme sonuçlarım” sayfasının nasıl kullanılacağı, kitabın “notlar” sayfasını nasıl kullanılacağı gibi bilgiler yer alıyor. Giriş videosunu izlemeyi unutmayınız.

11 Nisan 2020 – TYT ve AYT Fizik Denemeleri kitabımızdaki soruların video çözümleri hakkında

Denemelerin çözüm videolarının çekimleri ve kurgusu tamamlandıkça siteye yüklenmektedir. Devam eden çekimlerin 15 Mayıs 2020 tarihinden önce tamamlanması planlanmaktadır.

Deneme çözümlerinin videoları soru soru eklenecektir. Böylece her bir sorunun altına ayrı ayrı sorularınızı sorabileceksiniz. Diğer öğrencilerin o soru hakkında sorduklarını da okuyabileceksiniz. Çok sık soru gelen, iyi anlaşılmayan ya da daha fazla detay gereken çözümlerin tekrar yapılması planlanmaktadır.

10 Nisan 2020 – TYT ve AYT Fizik Denemeleri kitabımız yayınlandı!

20 TYT ve 16 AYT fizik deneme sınavından oluşan kitabımız yayınlandı. Denemeler hakkında detaylı bilgi edinmek ya da satın almak için tıklayınız.

Copyright © 2021 - Ertan Sinan Şahin