0552 468 2 864             Deneme onayı için: 0549 242 42 30
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • GİRİŞ

Hangi paketi seçmeliyim?

Karar vermene yardımcı olalım!

12. sınıfta ya da mezun musun? Yoksa 9, 10 ve 11. sınıfta mısın?

YKS hazırlık öğrencileri

Sayısal öğrencileri

TYT ve AYT için bütün lise müfredatından sorumlusunuz. Bu yüzden tüm dersler paketini edinmeniz en doğrusu olacaktır.

Tüm dersler paketinin avantajları nelerdir?

Bu paketi aldığınızda bütün derslere indirimli bir şekilde sahip oluyorsunuz. Ayrıca yıl içerisinde tüm dersler paketine yapılabilecek bütün eklerden de doğrudan yararlanabileceksiniz. Bu ekler ders güncellemelerinin dışında yapılacak konu anlatımı ve soru çözümü videoları içeren özel çalışmalardır.

Diğer paket seçenekleri nelerdir?

TYT ve AYT paketlerini ayrı ayrı edinerek yine bütün derslere sahip olabilirsiniz. Dilerseniz dersleri tek tek de alabilirsiniz. Dersleri paketler halinde aldığınızda indirimlerden yararlanmış olursunuz.

Eşit ağırlık ve sözel öğrencileri

9. ve 10. sınıf müfredatını kapsayan TYT’nin tamamından sorumlusunuz. Bu yüzden TYT paketini edinmeniz en doğrusu olacaktır.

TYT'de hangi konulardan sorumluyum?

9. ve 10. sınıfta gördüğünüz konulardan sorumlusunuz. Bu konuların tamamı TYT paketimizde yer almaktadır.

Dersleri tek tek alabilir miyim?

TYT paketi içinde yer alan dersleri tek tek satın alabilirsiniz. Paket halinde aldığınızda indirimden yararlanmış olursunuz.

9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri

9. sınıf öğrencileri

Bu sene okulda göreceğiniz dersleri tekrar etmek için 9. sınıf paketini edinebilirsiniz.

Derslerin seviyesi bana uygun mu?

9. sınıf konuları üniversite giriş sınavında TYT adı altında sorulmaktadır. Bu sene göreceğiniz TYT konularını sınava kadar bir daha görmeyeceksiniz. Bu yüzden hazırladığımız dersler sizin için de uygundur.

Üst sınıflarla aynı dersi çalışmam uygun mu?

Üniversite giriş sınavına girecek öğrenciler TYT başlığı adı altında sizlerle aynı konuları çalışmaktadırlar. Bu yüzden bir 9. sınıf öğrencisi ister TYT kitaplarından isterse de 9. sınıf kitaplarından çalışabilir. Seviye açısından bir sıkıntı yoktur.

10. sınıf öğrencileri

Bu sene okulda göreceğiniz dersleri tekrar etmek için 10. sınıf paketini edinebilirsiniz.

Derslerin seviyesi bana uygun mu?

10. sınıf konuları üniversite giriş sınavında TYT adı altında sorulmaktadır. Bu sene göreceğiniz TYT konularını sınava kadar bir daha görmeyeceksiniz. Bu yüzden hazırladığımız dersler sizin için de uygundur.

Üst sınıflarla aynı dersi çalışmam uygun mu?

Üniversite giriş sınavına girecek öğrenciler TYT başlığı adı altında sizlerle aynı konuları çalışmaktadırlar. Bu yüzden bir 10. sınıf öğrencisi, ister TYT kitaplarından isterse de 10. sınıf kitaplarından çalışabilir. Seviye açısından bir sıkıntı yoktur.

11. sınıf öğrencileri

AYT konularının önemli bir kısmını bu sene göreceksiniz. Sağlam bir temel atmak için 11. sınıf paketini edinebilirsiniz.

Derslerin seviyesi bana uygun mu?

Kesinlikle uygundur. Bir 11. sınıf öğrencisi artık okulda AYT konularına çalışmaktadır. Bu AYT konularını 12. sınıfta gireceği sınava kadar bir daha görmeyecektir. Bu yüzden şimdiden AYT seviyesinde çalışması faydalı olacaktır.

Bu derslerle AYT'ye hazırlık yapmış olur muyum?

11. sınıf konularını işlediğimiz derslere 12. sınıf öğrencileri sınava hazırlık amacıyla çalışmaktadırlar. Bu yüzden bu dersleri tamamladığınızda 11. sınıf AYT konularını geride bırakmış olacaksınız. Elbette, yaz tatili döneminde sağlam bir tekrarla konuları hatırlamanız gerekecektir.

Tamamı video anlatımlı dersler

Derslerimizdeki tüm konu anlatımları ve soru çözümleri video üzerinden ilerliyor. Size düşen, videoları izlerken not almak, fasikül üzerindeki boşlukları doldurmak ve size yöneltilen soruları çözmek.

Örnek konu anlatım videosu

Örnek soru çözüm videosu

Aklınıza takılanlar ve sormak istedikleriniz…

Derslerin seviyesi nedir?

Derslerimiz, lise temeli zayıf olan bir öğrencinin, evde tek başına fizik çalışabilmesi hedefiyle oluşturulmuştur. Birçok öğrenci sitemizden fizik çalışarak ciddi başarılar elde etmiştir. Meslek lisesinden düz liseye, anadolu lisesinden fen lisesine çeşitli düzeylerdeki öğrenciler için en temelden başlayan anlatımlar yapılmaktadır.

Derslerin içeriğinin sizin için uygun olup olmadığına karar vermek için örnek derslerimizi inceleyebilirsiniz.

Derslere video edinmeden fasikül üzerinden çalışabilir miyim?

Fasiküllerin konu anlatım kısımları videolar üzerinden ilerlemektedir. Her konu anlatımında tanımlar, kavramlar ve tartışmalar için boşluklar bulunmaktadır. Videolar eşliğinde bu boşlukları doldurarak ilerliyoruz. Bu yüzden konuyu öğrenmek için videoları edinmek gerekmektedir.

Fasiküller, video olmadan tek başına, sadece soru bankası olarak kullanılabilir.

Derslere fasikül edinmeden çalışabilir miyim?

Teknik olarak evet. Ancak bu dersler fasiküllerle birlikte çalışılmak üzere kurgulanmıştır. Ders sırasında videoyu durdurup fasikülden soru çözmeniz gerekmektedir. Derslerin sonunda yer alan testleri de önce kendi başınıza çözmeniz gerekmektedir.

Videolarda hızlandırma ve yavaşlatma seçeneği var mı?

Videolarda 0.5, 1.25, 1.5 ve 2.0 oynatma hızı seçenekleri bulunmaktadır. Videoların tamamı 1080p full HD kalitesindedir. Dilerseniz videoları 1080p, 720p, 540p, 480p, 360p ve 240p çözünürlüklerinde izleyebilirsiniz.

Ders videolarını kaç kere izleyebilirim?

Derslere kayıt olunduktan sonra ders videoları, satın alınan paketin süresi bitimine kadar sınırsız sayıda izlenebilmektedir.

Dersler içerisinde yer alan videolar izlenerek tamamlanmışsa dahi geri dönüş yaparak izlemek mümkündür.

YKS konularının tamamı mevcut mu?

Bütün lise müfredatı, sitemizde yer alan derslerle MEB kazanımlarına uygun bir şekilde işlenmektedir. Özetle bütün güncel YKS konuları sitemizde yer almaktadır.

Sitedeki dersler güncel mi?

Sitemizdeki dersler güncel YKS  programına uygun şekilde hazırlanmıştır. 2019-2020 eğitim öğretim yılında gelebilecek müfredat değişiklikleri, satın almış olduğunuz paketlere ücretsiz bir şekilde tanımlanacaktır.

Ders paketleri birden fazla kişi tarafından kullanılabilir mi?

Her bir ders paketi, dersi alan tek bir kullanıcı için hazırlanmıştır. Ders paketini birden fazla kişi kullanamaz.

Kullanıcıların IP adresleri kontrol edilecek, derse katılımda yer, tarih ve saat kontrolleri yapılacak, kullanım koşullarını ihlal eden kullanıcıların ders erişimleri tarafımızdan kısıtlanabilecektir.

Birden fazla kullanıcı için “İki Kullanıcı için Tüm Dersler” paketi satın alabilirsiniz. “İki Kullanıcı için Tüm Dersler” paketine ulaşmak için tıklayınız.

Geç kalmadan bizimle çalışmaya başla!

Online derslerimizden yararlanmak için daha fazla bekleme. Ne kadar erken başlarsan senin için o kadar iyi olacak!

Copyright © 2019 - Ertan Sinan Şahin