0552 468 2 864             Deneme onayı için: 0549 242 42 30
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • GİRİŞ

Online eğitim sistemimizi yakından inceleyin!

Ekran başında fizik öğrenmek için ihtiyacın olan her şey burada

Sistemimiz, bir öğrencinin kendi başına çalışarak fizik öğrenmesini sağlamaktadır. Derslerin işlenişi, videolar, fasiküller ve sitemiz buna göre kurgulanmıştır.

Tamamı video anlatımlı dersler

Derslerimizdeki tüm konu anlatımları ve soru çözümleri video üzerinden ilerliyor. Size düşen, videoları izlerken not almak, fasikül üzerindeki boşlukları doldurmak ve size yöneltilen soruları çözmek.

Örnek konu anlatım videosu

Örnek soru çözüm videosu

Ücretsiz derslerimizi deneyin!

Lise fiziğine dair her şey bu fasiküllerde

Derslerimizi ekran karşısında bu fasiküller üzerinden takip ediyorsunuz. Sıra sende soruları ve seviyelendirilmiş testler de fasiküllerin içinde.

MEB kazanımlarının tamamını tarıyoruz

MEB’in hazırladığı ve ÖSYM’ye bildirdiği bütün kazanımları derslerimizde tek tek işliyoruz. 9. sınıftan 12. sınıfa kadar bütün detaylar burada. Kazanımlara uygun sorular çözüyor ve anahtar kavramları açıklıyoruz.

Kavramlar ve kavram yanılgıları

Derslerimizin içeriğinde kavramları detaylı bir şekilde tartışıyoruz. Kavram yanılgıları tek tek ele alarak her şeyin doğrusunu anlatıyoruz. Sorduğumuz sorularla kavramların oturup oturmadığını test ediyoruz.

Aklınıza takılanlar ve sormak istedikleriniz…

Derslerin seviyesi nedir?

Derslerimiz, lise temeli zayıf olan bir öğrencinin, evde tek başına fizik çalışabilmesi hedefiyle oluşturulmuştur. Birçok öğrenci sitemizden fizik çalışarak ciddi başarılar elde etmiştir. Meslek lisesinden düz liseye, anadolu lisesinden fen lisesine çeşitli düzeylerdeki öğrenciler için en temelden başlayan anlatımlar yapılmaktadır.

Derslerin içeriğinin sizin için uygun olup olmadığına karar vermek için örnek derslerimizi inceleyebilirsiniz.

Derslere video edinmeden fasikül üzerinden çalışabilir miyim?

Fasiküllerin konu anlatım kısımları videolar üzerinden ilerlemektedir. Her konu anlatımında tanımlar, kavramlar ve tartışmalar için boşluklar bulunmaktadır. Videolar eşliğinde bu boşlukları doldurarak ilerliyoruz. Bu yüzden konuyu öğrenmek için videoları edinmek gerekmektedir.

Fasiküller, video olmadan tek başına, sadece soru bankası olarak kullanılabilir.

Derslere fasikül edinmeden çalışabilir miyim?

Teknik olarak evet. Ancak bu dersler fasiküllerle birlikte çalışılmak üzere kurgulanmıştır. Ders sırasında videoyu durdurup fasikülden soru çözmeniz gerekmektedir. Derslerin sonunda yer alan testleri de önce kendi başınıza çözmeniz gerekmektedir.

Videolarda hızlandırma ve yavaşlatma seçeneği var mı?

Videolarda 0.5, 1.25, 1.5 ve 2.0 oynatma hızı seçenekleri bulunmaktadır. Videoların tamamı 1080p full HD kalitesindedir. Dilerseniz videoları 1080p, 720p, 540p, 480p, 360p ve 240p çözünürlüklerinde izleyebilirsiniz.

Ders videolarını kaç kere izleyebilirim?

Derslere kayıt olunduktan sonra ders videoları, satın alınan paketin süresi bitimine kadar sınırsız sayıda izlenebilmektedir.

Dersler içerisinde yer alan videolar izlenerek tamamlanmışsa dahi geri dönüş yaparak izlemek mümkündür.

YKS konularının tamamı mevcut mu?

Bütün lise müfredatı, sitemizde yer alan derslerle MEB kazanımlarına uygun bir şekilde işlenmektedir. Özetle bütün güncel YKS konuları sitemizde yer almaktadır.

Sitedeki dersler güncel mi?

Sitemizdeki dersler güncel YKS  programına uygun şekilde hazırlanmıştır. 2019-2020 eğitim öğretim yılında gelebilecek müfredat değişiklikleri, satın almış olduğunuz paketlere ücretsiz bir şekilde tanımlanacaktır.

Ders paketleri birden fazla kişi tarafından kullanılabilir mi?

Her bir ders paketi, dersi alan tek bir kullanıcı için hazırlanmıştır. Ders paketini birden fazla kişi kullanamaz.

Kullanıcıların IP adresleri kontrol edilecek, derse katılımda yer, tarih ve saat kontrolleri yapılacak, kullanım koşullarını ihlal eden kullanıcıların ders erişimleri tarafımızdan kısıtlanabilecektir.

Birden fazla kullanıcı için “İki Kullanıcı için Tüm Dersler” paketi satın alabilirsiniz. “İki Kullanıcı için Tüm Dersler” paketine ulaşmak için tıklayınız.

Geç kalmadan bizimle çalışmaya başla!

Online derslerimizden yararlanmak için daha fazla bekleme. Ne kadar erken başlarsan senin için o kadar iyi olacak!

Copyright © 2019 - Ertan Sinan Şahin