0552 468 2 864             0552 468 2 864

Yardım merkezi

Destek talebinde bulunmadan önce, sorununuzun çözümünün burada olup olmadığını incelemenizi rica ediyoruz. Böylece size daha hızlı destek verebileceğiz. Anlayışınız için teşekkürler.

Aldığım dersin PDF dosyası drive klasörümde yüklü değil

Sistemimize giriş yaparken vermiş olduğunuz teyit işlemi gerçekleşmemişse PDF Drive klasörünüze ulaşamazsınız. Teyit işlemi tamamlandıysa bu kısmı dikkate almayınız.

Hafta sonu satın alınan derslerin PDF’leri en geç pazartesi günü PDF Drive klasörünüze yüklenecektir.

PDF’lerinizi, Cuma ve Cumartesi günleri haricinde, akşam saatlerinde satın aldıysanız, PDF’leriniz bir gün sonra PDF Drive klasörünüze yüklenecektir.

Eğer burada belirtilenin dışında bir sorun yaşıyorsanız destek talebi oluşturunuz. PDF’iniz klasörünüze eklenecek ve tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Destek Talebi Oluşturun

PDF’lere erişim için kullanacağınız bağlantı profil sayfanıza eklenecektir. Profilinize, üye girişi yaptıktan sonra menüde işaretlenen “PROFİL” sekmesini tıklayarak erişebilirsiniz.

Profilinizde yer alan “PDF için drive linki” başlığında yer alan bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz. Bu bağlantı size özel tanımlanmış olup, 3. şahıslarla paylaşılmaması gerekmektedir. Aksi halde adınıza tanımlı içeriğin bilginiz dışında çoğaltılması ve telif hakkı ihlali durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Mobil cihazlarınızdan PDF’lere erişim için, üye girişi yaptıktan sonra aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Satın aldığınız derslerin videoları yönetici onayından sonra tarafınıza açılır. Bu işlem hafta içleri genellikle 2, hafta sonları ise 6 saatten kısa sürmektedir.

Eğer burada belirtilenin dışında bir sorun yaşıyorsanız destek talebi oluşturunuz. Dersleriniz tarafınıza açılacak ve tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Destek Talebi Oluşturun

Sistemin kullanımıyla alakalı olarak nadiren yaşanan bir problemdir. Hangi dersi ya da dersleri izleyemediğinizi bize bir destek talebi oluşturarak bildiriniz. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra dersleriniz hesabınıza yeniden tanımlanacak böylece derslerinize erişebileceksiniz.

Destek Talebi Oluşturun

Bu sorun tarayıcınızdan kaynaklanıyor olabilir. Tarayıcınızı ve tarayıcınızın flash player programını güncelleyin. Eğer bu, sorununuzu çözmezse farklı bir tarayıcıdan giriş yapmayı deneyin. Sorun büyük olasılıkla çözülecektir.

Sorununuz çözülmezse bizden destek almak için bir destek talebi oluşturunuz.

X