0552 468 2 864             0552 468 2 864
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • GİRİŞ

Sistemimizi yakından incele

Derslerimiz fasiküller ya da PDF üzerinden ilerliyor

YKS 2019 öğrencileri, video dersleri ister PDF üzerinden isterlerse fasiküllerimizi edinerek takip edebilirler. Tüm dersler toplamda 8 fasikülde bir araya getirildi. İlk 7 fasikül yayında! 2020 yılı için ders alacak öğrenciler dersleri sadece fasiküller üzerinden izleyebileceklerdir.

Kısa özetler halinde konu anlatımları

Konular hücreleme sistemi göre parçalanmış durumda. Kısa bir konu anlatımı, bu anlatım içinde videoda yapılan uygulamalar ve ardından gelen “sıra sende” soruları şeklinde ilerliyor derslerimiz.

“Sıra sende” soruları

Yaptığımız işin en önemli kısmı. Sadece video izleyerek sonuç alamazsınız. Sizi de derslerin bir parçası yapmak için “Sıra sende” sorularını hazırlıyoruz. Kısa bir özetin ardından videoyu durdurup soruyu sen çözüyorsun. Sonra çözümünü de izliyorsun.

Fasiküllerimiz yayında!

YKS 2019 öğrencileri ister PDF üzerinden ilerleyebilir isterlerse fasiküllerimizi edinebilirler. Tüm dersler toplamda 8 fasikülde bir araya getirildi.

Tamamı video anlatımlı dersler

Derslerimizdeki tüm konu anlatımları ve soru çözümleri video üzerinden ilerliyor. Size düşen, videoları izlerken not almak, PDF üzerindeki boşlukları doldurmak ve size yöneltilen soruları çözmek.

Örnek konu anlatım videosu

Örnek soru çözüm videosu

Ücretsiz derslerimizi deneyerek başlayabilirsin!

Senin için 3 farklı dersimiz tamamıyla ücretsiz. PDF’lerini indir, çıktılarını al ve senin için neler hazırladığımızı ders çalışırken keşfet.

Ana Kamp Testleri

Ana Kamp Testleri

Konu anlatımını tamamladıktan sonra çözeceğiniz, konu anlatımında öğrendiğiniz temel bilgileri oturtmanızı sağlayacak başlangıç seviyesi testleri.

İleri Kamp Testleri

İleri Kamp Testleri

Ana Kamp sorularını tamamladıktan sonra, yorum ağırlıklı, sizden birden fazla bilgi ve beceriyi bir araya getirmenizi isteyen orta seviye testler.

Zirve Testleri

Zirve Testleri

İleri Kamp sorularını tamamladıktan sonra bir adım ötesine geçip öğrendiğiniz bilgileri sağlamlaştırmanızı sağlayan ileri düzey testler.

MEB kazanımlarının tamamını tarıyoruz

MEB’in hazırladığı ve ÖSYM’ye bildirdiği bütün kazanımları derslerimizde tek tek işliyoruz. 9. sınıftan 12. sınıfa kadar bütün detaylar burada. Kazanımlara uygun sorular çözüyor ve anahtar kavramları açıklıyoruz.

Kavramlar ve kavram yanılgıları

Derslerimizin içeriğinde kavramları detaylı bir şekilde tartışıyoruz. Kavram yanılgıları tek tek ele alarak her şeyin doğrusunu anlatıyoruz. Sorduğumuz sorularla kavramların oturup oturmadığını test ediyoruz.

Her şey sizin daha verimli çalışabilmeniz için tasarlandı.

Oynatma hızı

0.5, 1.25, 1.5 ve 2.0 oynatma hızı seçenekleri bulunmaktadır.

1080p videolar

Derslerimiz Full HD kalitesinde yayınlanmaktadır.

Ses kalitesi

Derslerin ses kayıtları stüdyo ortamında gerçekleştirilmektedir.

Geç kalmadan bizimle çalışmaya başla!

Online derslerimizden yararlanmak için daha fazla bekleme. Ne kadar erken başlarsan senin için o kadar iyi olacak!

Copyright © 2019 - Ertan Sinan Şahin