Hafta içi saat 16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoda! 190 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
0546 155 50 17 0312 92 20 390
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

    • 190.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.
  • GİRİŞ

Üniversite Yolcusunun Galaksi Rehberi

Bu etkinlik kimin için?

Üniversite sınavına hazırlanırken her dakikan çok önemli. Sınav senin için çok önemli, fakat sen ona önem verdikçe o sana belirsizlik, stres, yorgunluk veriyor. Çalışmaların sonuç verecek mi? İzlediğin yöntemler doğru mu? Adeta trafik işaretlerinin olmadığı kocaman bir uzay boşluğunda seyahat ediyorsun ve gitmek istediğin yöne doğru gittiğinden emin değilsin.

Bu etkinlikte seni konuşacağız. Sınava hazırlanma yolculuğunda sana çok faydalı olacağını düşündüğüm noktaları anlatacağım. Sihirli bir asa, nanoteknolojik bir çip, özel içerikli bir iksir yok! Başarı için çalışmak lazım. Sen de “çalışmak kısmına tamam, ama nasıl?” diyorsan bu etkinlikte anlatacaklarım işine yarayacak.

Bu etkinlikte ne anlatılacak?

Ders çalışmanın dinamikleri hayatın diğer alanı ile ortak yasalara bağlı. Olimpiyatlarda altın madalya alan sporcunun başarısı, aya gönderilen uzay aracının başarısı, bilim insanının başarısı aynı dünyada ve aynı koşullar altında elde ediliyor.

Başarının koşulları ve gereklilikleri yaşamın her alanında birbirine benziyor. YKS için başarının koşullarını ve gerekliliklerini nasıl anlamamız gerektiğini bu etkinlikte anlatacağım