0552 468 2 8640549 242 4 230
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • GİRİŞ

Eğitmenlerimiz

Ertan Sinan Şahin

Ertan Sinan Şahin

Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesi’nde başladığım lise eğitimini yurt hayatından ev hayatına geri dönmek için düz lisede tamamladım.

2006 yılında ODTÜ Makine Mühendisliği’ni kazandım. Daha sonra ODTÜ Fizik Bölümü’ne geçmek için 2008 yılında tekrar sınava girdim ve daha iyi bir dereceyle fizik bölümüne yerleştim.

Üniversiteye geldiğim yıllardan itibaren dersler verdim. Çok sayıda öğrenciyi sınava hazırladım. Sınava hazırlık konusunda bir yığın tecrübe biriktirdim. Üniversite lisans düzeyinde matematik ve fizik dersleri verdim.

2015-2016 yılları arasında bir yıl boyunca Amerika’da bir üniversitede fizik bölümünde asistanlık yaptım. Şimdi de ODTÜ’de fizik bölümünde doktora eğitimine devam ediyorum.

YouTube’da ve ertansinansahin.com sitesinde sizler için ders içerikleri üretiyorum.

Uğur Yıldırım

Lise eğitimimi Bergama Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladım.
2000 yılında ODTÜ Fizik Bölümü’ne girdim. ODTÜ Fizik bölümünü bitirdikten sonra fizik ve matematik özel ders hocası olarak çalıştım. Lise ara sınıf, üniversite sınavlarına hazırlık, IB programı ve üniversite fizik dersleri verdim. On yıllı aşkın bir özel ders tecrübesine sahibim.

2010 yılında ODTÜ Yer Sistem Bilimleri Bölümü’nde yüksek lisansa başladım ve yüksek lisansı 2013 yılında bitirdim. 2013 yılında başladığım doktora eğitimimi ise tamamlamak üzereyim.

Dağcılık ve dağ bisikleti gibi doğa sporlarıyla ilgileniyorum. ODTÜ Dağcılık Kulübü’yle yurtiçi ve yurtdışında pek çok tırmanışa katıldım.

YouTube ve ertansinansahin.com sitesindeki ders içeriklerinin hazırlanması sürecine katkıda bulunuyorum.

Uğur Yıldırım