Hafta içi saat 16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoda! 190 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
0546 155 50 17 0312 92 20 390
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

    • 190.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.
  • GİRİŞ

Eğitmenlerimiz

Ertan Sinan Şahin

Ertan Sinan Şahin

Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesi’nde başladığım lise eğitimini yurt hayatından ev hayatına geri dönmek için düz lisede tamamladım.

2006 yılında ODTÜ Makine Mühendisliği’ni kazandım. Daha sonra ODTÜ Fizik Bölümü’ne geçmek için 2008 yılında tekrar sınava girdim ve daha iyi bir dereceyle fizik bölümüne yerleştim.

Üniversiteye geldiğim yıllardan itibaren dersler verdim. Çok sayıda öğrenciyi sınava hazırladım. Sınava hazırlık konusunda bir yığın tecrübe biriktirdim. Üniversite lisans düzeyinde matematik ve fizik dersleri verdim.

2015-2016 yılları arasında bir yıl boyunca Amerika’da bir üniversitede fizik bölümünde asistanlık yaptım. Şimdi de ODTÜ’de fizik bölümünde doktora eğitimine devam ediyorum.

YouTube’da ve ertansinansahin.com sitesinde sizler için ders içerikleri üretiyorum. Aynı zamanda ODTÜ Fizik Bölümü’nde asistan olarak görev yapıyorum.

Uğur Yıldırım

Uğur Yıldırım

Lise eğitimimi Bergama Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladım.

2000 yılında ODTÜ Fizik Bölümü’ne girdim. ODTÜ Fizik bölümünü bitirdikten sonra fizik ve matematik özel ders hocası olarak çalıştım. Lise ara sınıf, üniversite sınavlarına hazırlık, IB programı ve üniversite fizik dersleri verdim. On yıllı aşkın bir özel ders tecrübesine sahibim.

2010 yılında ODTÜ Yer Sistem Bilimleri Bölümü’nde yüksek lisansa başladım ve yüksek lisansı 2013 yılında bitirdim. 2013 yılında başladığım doktora eğitimimi ise tamamlamak üzereyim.

Dağcılık ve dağ bisikleti gibi doğa sporlarıyla ilgileniyorum. ODTÜ Dağcılık Kulübü’yle yurtiçi ve yurtdışında pek çok tırmanışa katıldım.

YouTube ve ertansinansahin.com sitesindeki ders içeriklerinin hazırlanması sürecine katkıda bulunuyorum.

Tolga Bilgin

Tolga Bilgin

İstanbul doğumluyum. Lise eğitimimi o zamanki adıyla Beylerbeyi Lisesi, şimdiki adıyla Hacı Sabancı Anadolu Lisesi’nde tamamladım. 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Fizik Öğretmenliği Bölümü’ne girdim. Bölümden mezun olduktan sonra Fizik alanında yer olmaması ve o dönemde tanınan bir hakkı kullanmamla beraber İngilizce Öğretmeni olarak çalışmayı seçtim. Ancak fizikten hiç kopmadım. Birçok öğrenciyi Fizik alanında sınavlara hazırladım.

Dokuz yıldır Edirne’de ikamet ediyorum. Olimpiyat sorularıyla uğraşmayı, fiziğin çeşitli alanlarında kafama takılan tüm noktaları derinlemesine araştırmayı seviyorum. Fazla uzak olmayan bir geçmişte, hobi olarak gereğinden fazla zor ve tuhaf fizik soruları yazdığım bir dönem oldu. Sonra bir gün, Ertan hocam, “hocam n’apıyorsun böyle? Boş ver bunları, gel beraber bir deneme yazalım.” dedi. Ben de zevkle kabul ettim ve böylece katkıda bulunduğum deneme sınavları ve fasiküllerle beraber Ertan ve Uğur hocalarımın yanına katıldım.

Sevdiğim aktiviteler arasında ailecek Roblox oynamak, yürüyüş yapmak, Netflix’te dizi seyretmek gibi klasik şeyler var.

Solmaz Yılmaz

İskenderun Lisesi’nden mezun olduktan hemen sonra Ankara Üniversitesi Matematik Bölümü’nde lisans eğitimine başladım. Çok kısa bir süre buradaki eğitime devam ettikten sonra, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fizik ve Matematik (ikinci anadal olarak) bölümlerinden 2007 yılında mezun oldum. 2017 yılındaysa; Ankara Üniversitesi’nde kuantum bilişim teorisi kapsamında yaptığım doktorayla lisansüstü eğitimini tamamlamış oldum.

Uzun yıllar, liseden üniversiteye farklı düzeylerde olan matematik ve fizik derslerini hem özel hem de kurumsal olarak anlattım.

Değerli fizikçimiz Asım Orhan Barut’un ‘ne teorik fiziğin açığa çıkardığı matematiksel inceliklere ne de güzel fenomenolojilere takılmamalı’ uyarısını dikkate alarak fizik, matematik ve felsefe araştırmaları yapmaya devam ediyorum. Ayrıca, özelde fizik eğitimi geneldeyse bilim kültürünün gelişimi için gayret sarf etmekteyim.