09 Nisan 12.30'a kadar verilen siparişleri kargoya verip tatile çıkıyoruz. Tatil boyunca vereceğiniz siparişler 15 Nisan’da kargolanır! İyi Bayramlar!
0546 155 50 17 0312 92 20 390
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

    • 150.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.
  • GİRİŞ

Başvuruya Açık İlanlar

Üniversite Fizik Dersleri İçerik Yazarı
Pozisyon Genel Fizik İçerik Yazarı
İlan Tarihi 20 Mart 2024
Son Başvuru 15 Nisan 2024
Çalışma Şekli Tam zamanlı veya Yarı zamanlı
Çalışma Yeri Ankara ofisinden veya uzaktan
Aranan Deneyim Genel fizik dersleri vermiş olmak
Başvuru (Alternatif 1)  LinkedIn
Başvuru (Alternatif 2)
E-posta Gönder
İş Tanımı

İçerik yazarı uzaktan veya Ankara Gaziosmanpaşa’da bulunan ofisimizden çalışacaktır. Çalışma mesai saatleri üzerinden değil üretilecek içerik üzerinden bölüm bölüm olmak üzere planlanacaktır. Ödeme bölüm bitiminde tek seferlik olacak biçimde veya kitaplar satıldıkça telif ücreti biçiminde yapılabilecektir.

İçerik yazarı, üniversite birinci sınıf dersleri için hazırladığımız genel fizik I ve genel fizik II kitapları için konu anlatımı ve soru hazırlayacaktır. Kitaplar Türkçe olarak hazırlanacaktır.

Aranan Özellikler
  • Fizik veya fizik öğretmenliği lisans mezunu olmak,
  • Genel fizik I ve genel fizik II derslerini anlatmış/vermiş olmak,
  • Yazarlık yapmak için gerekli olan yazılı anlatım ve dil bilgisi becerilerine sahip olmak.
Yararlı Özellikler
  • Fizik dersleri konusunda içerik hazırlama tecrübesine sahip olmak,
  • LaTeX kullanmış olmak.

Başvuru Süreci Hakkında

Bir pozisyonumuza e-posta yoluyla başvurmak için ik@ertansinansahin.com adresine CV’nizin de içinde yer aldığı, “Pozisyon – Ad Soyadı” konulu bir e-posta gönderebilirsiniz.

İlanlarımızda o ilan için hangi kanallardan başvuru kabul ettiğimizi de belirtiyoruz. Bu kanallardan yalnızca biri yoluyla başvurmanız yeterli.

Başvuru yapan adaylardan sadece kısa listeye aldığımız adaylara geri dönüş yapabiliyoruz.

Ek olarak, başvurularınızda bir ön yazı sunmanızı tavsiye ederiz.

Aranan özellikler başlığı altında ilan edilen iş için gerekli olacağını düşündüğümüz yetkinlikleri sıralıyoruz. Yararlı özellikler başlığında ise adayların öne çıkmasını sağlayabilecek yetkinliklere yer veriyoruz.

Ön yazınızda başvurduğunuz ilandaki aranan özelliklere ve yararlı özelliklere değinerek ne ölçüde, hangi deneyimleriniz sayesinde bu özelliklere sahip olduğunuzu, yetkinliklerinizin bu işi yapmanız için sizi nasıl öne çıkardığını ve size özgü durumları da ekleyerek anlatabilirsiniz.

Çalışma Koşullarımız

Hafta içi 5 gün, saat 09.00 – 18.00 arası çalışıyoruz. Bahçeli bir villa içinde yer alan ofisimiz Ankara’da Kazım Özalp Mahallesi’nde. Stresten uzak, keyifli bir çalışma ortamı yaratan ve dayanışma ruhu gelişkin bir ekibimiz var. Öğle arasında ofisimizde hazırlanan sağlıklı ev yemeklerini tüketiyoruz.

MGH Bilişim ve Yayıncılık Hakkında

Öz kaynakları ile faaliyetlerine başlayan dışa bağımlılık yaşamadan hızla büyüyen bir girişimiz. Üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için geliştirdiğimiz online eğitim sistemleri çözümlerini internet sitemiz üzerinden doğrudan öğrencilere sunuyoruz. Bu içeriklere paralel olarak basılı kitap yayıncılığı yapıyoruz. Bu çalışmalarla birlikte dijital mecralarda oldukça yaygın ve etkili iletişim çalışmaları yürütüyoruz.