Hafta içi saat 16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoda! 190 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
0546 155 50 17 0312 92 20 390
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

    • 190.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.
  • GİRİŞ

Kariyer

Başvuruya Açık İlan Bulunmamaktadır

Ne yazık ki, şu anda başvuru kabul ettiğimiz bir iş ilanı bulunmuyor. Açılacak olan iş ilanlarımız bu sayfaya eklenecektir. LinkedIn sayfamızı da güncel ilanlarımız için takip edebilirsiniz.

Açık pozisyon olmamasına rağmen profesyonel bir bağlantı için ik@ertansinansahin.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Başvuru Süreci Hakkında

Bir pozisyonumuza e-posta yoluyla başvurmak için ik@ertansinansahin.com adresine CV’nizin de içinde yer aldığı, “Pozisyon – Ad Soyadı” konulu bir e-posta gönderebilirsiniz.

İlanlarımızda o ilan için hangi kanallardan başvuru kabul ettiğimizi de belirtiyoruz. Bu kanallardan yalnızca biri yoluyla başvurmanız yeterli.

Başvuru yapan adaylardan sadece kısa listeye aldığımız adaylara geri dönüş yapabiliyoruz.

Ek olarak, başvurularınızda bir ön yazı sunmanızı tavsiye ederiz.

Aranan özellikler başlığı altında ilan edilen iş için gerekli olacağını düşündüğümüz yetkinlikleri sıralıyoruz. Yararlı özellikler başlığında ise adayların öne çıkmasını sağlayabilecek yetkinliklere yer veriyoruz.

Ön yazınızda başvurduğunuz ilandaki aranan özelliklere ve yararlı özelliklere değinerek ne ölçüde, hangi deneyimleriniz sayesinde bu özelliklere sahip olduğunuzu, yetkinliklerinizin bu işi yapmanız için sizi nasıl öne çıkardığını ve size özgü durumları da ekleyerek anlatabilirsiniz.

Çalışma Koşullarımız

Hafta içi 5 gün, saat 09.00 – 18.00 arası çalışıyoruz. Bahçeli bir villa içinde yer alan ofisimiz Ankara’da Kazım Özalp Mahallesi’nde. Stresten uzak, keyifli bir çalışma ortamı yaratan ve dayanışma ruhu gelişkin bir ekibimiz var. Öğle arasında ofisimizde hazırlanan sağlıklı ev yemeklerini tüketiyoruz.

MGH Bilişim ve Yayıncılık Hakkında

Öz kaynakları ile faaliyetlerine başlayan dışa bağımlılık yaşamadan hızla büyüyen bir girişimiz. Üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için geliştirdiğimiz online eğitim sistemleri çözümlerini internet sitemiz üzerinden doğrudan öğrencilere sunuyoruz. Bu içeriklere paralel olarak basılı kitap yayıncılığı yapıyoruz. Bu çalışmalarla birlikte dijital mecralarda oldukça yaygın ve etkili iletişim çalışmaları yürütüyoruz.