Hafta içi saat 16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoda! 190 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
0546 155 50 17 0312 92 20 390
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

    • 190.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.
  • GİRİŞ

Sıkça Sorulan Sorular

Dersler Hakkında

Derslerin seviyesi nedir?

Derslerimiz, lise temeli zayıf olan bir öğrencinin, evde tek başına fizik çalışabilmesi hedefiyle oluşturulmuştur. Birçok öğrenci sitemizden fizik çalışarak önemli başarılar elde etmiştir. Sistemimizde, meslek lisesinden genel liseye, anadolu lisesinden fen lisesine çeşitli düzeylerdeki öğrenciler için en temelden başlayan anlatımlar yapılmaktadır.

Derslerin içeriğinin sizin için uygun olup olmadığına karar vermek için örnek derslerimizi inceleyebilirsiniz.

Konuyla ilgili video açıklama için tıklayınız!

Dersler Benim Seviyeme Uygun Mu?

Sitedeki dersler güncel mi?

Sitemizdeki dersler güncel MEB müfredatına uygun bir şekilde hazırlanmıştır. 2024-2025 eğitim öğretim yılında gerçekleşebilecek müfredat değişiklikleri, satın almış olduğunuz setlere ücretsiz bir şekilde tanımlanacaktır.

YKS konularının tamamı mevcut mu?

Derslerimizde MEB’in lise müfredatında yer alan bütün konular MEB’in kazanımlarına uygun olacak şekilde işlenmektedir. Özetle güncel YKS konularının tamamı sitemizde yer almaktadır.

Satın aldığım dersin içeriğine nasıl erişeceğim?

Kredi kartı ve havale/EFT ile alışveriş yaptığınızda set içeriğindeki dersler mesai saatleri içerisinde erişiminize açılacaktır. Açılan derslerin videolarını profilinizdeki ”Derslerim” sekmesinden ulaşarak izlemeye başlayabilirsiniz.

Kitaplar setlere dahil mi?

Setler video derslerden ve bu dersler için gerekli kitaplardan oluşmaktadır. Sınıf setleri bir adet, TYT ve AYT setleri ikişer adet, Tüm Dersler Seti ise dört adet kitap içermektedir.

YKS setleri ne zamana kadar geçerli olacak?

2025 YKS Fizik – Tüm Dersler Seti, 2025 YKS Fizik, 2025 TYT Fizik Seti, 2025 AYT Fizik Seti, 2025 12. Sınıf Seti içerikleri 2025-YKS tarihine kadar geçerlidir.

2025 9. Sınıf Seti, 2025 10. Sınıf Seti ve 2025 11. Sınıf Seti video ders içerikleri 01.09.2025 tarihine kadar geçerlidir.

Setlerimizi alarak derslerimize kayıt yaptırdığınız takdirde ders videolarına sınırsız sayıda erişim hakkına sahip olacaksınız.

Çözemediğimiz soruları size sorabiliyor muyuz?

Çalışmalarımızın yoğunluğundan kaynaklı bireysel soru çözümü yapmıyoruz. Fakat satın aldığınız derslerle ilgili anlamadığınız ne varsa ilgili dersin yorum kısmından sorabilirsiniz.

Sorduğumuz soruların yanıtına nereden ulaşabiliriz?

Derslerin altında bulunan “soru sorun” kısmından, sorularınızı sorduktan sonra eğitmenlerimiz en kısa sürede sorularınızı yanıtlandıracaktır. Bu soruların yanıtlarına ise profilinizde bulunan “notifications/bildirimler” kısmından ulaşabilirsiniz. Soruların yanıtına nereden ulaşacağınızı aşağıdaki butonlardan görüntüleyebilirsiniz.

Masaüstü için bildirimler

Mobil için bildirimler

Sizinle YKS fizik konularının tamamını bitirebilir miyim?

Bütün konuları tek tek birlikte işleyeceğiz. Konuları kavramak için gerekli miktarda soru da derslerimizin içinde yer alacak. Gönül rahatlığı ile bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kitaplar Hakkında

Kitaplar sete dahil mi?

Setler video derslerden ve bu dersler için gerekli kitaplardan oluşmaktadır. Sınıf setleri bir adet, TYT ve AYT setleri ikişer adet, Tüm Dersler Seti ise dört adet kitap içermektedir.

Derslere video edinmeden, kitap üzerinden çalışabilir miyim?

Kitapların konu anlatım kısımları videolar üzerinden ilerlemektedir. Her konu anlatımında tanımlar, kavramlar ve tartışmalar için boşluklar bulunmaktadır. Derslerde, videolar eşliğinde bu boşlukları doldurarak ilerliyoruz. Bu nedenle, sistemimizden tam olarak faydalanabilmek için videoları da edinmek gerekmektedir. Bu nedenle sitemizde sadece kitap satışı bulunmamaktadır.

Başka bir kaynağa ihtiyacım var mı?

Elinizdeki bu çalışma size fiziği kavratmak için kurgulandı. Bu dersleri tamamladıktan sonra soru çözmek için farklı kaynaklara yönelebilirsiniz. 

Üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık en az bir yıl süren bir çalışma gerektirir. Bu yüzden her zaman ek kaynaklara ihtiyacınız olacak. Bir konuyu daha iyi pekiştirmek ya da zorlandığınız bir soru türünden farklı örneklerle karşılaşmak için farklı kaynaklara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda hangi kaynağın size daha faydalı olacağına karar vermeniz gerekmektedir. Herkesin ihtiyacı kendine has olduğundan, size rehberlik edebilecek bir içerik hazırladık. Kaynak incelemeleri butonuna tıklayarak, bu sayfayı detaylı olarak incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Kaynak incelemeleri

Videolar Hakkında

Derslere kitap edinmeden video üzerinden çalışabilir miyim?

Teknik olarak evet. Fakat video derslerimiz kitaplarla birlikte çalışılmak üzere kurgulanmıştır. Kitaptaki konu anlatımında tanımlar, kavramlar ve tartışmalar için boşluklar bulunmaktadır. Ders sırasında videoyu durdurup kitaptan soru çözmeniz gerekmektedir. Derslerin sonunda yer alan testleri de önce kendi başınıza çözmeniz gerekmektedir.

Sitedeki derslerin YouTube'daki ders içeriklerinden farkı ne?

Derslerin konu anlatımlarını planlıyoruz.

Ders içerikleri Ertan Sinan Şahin ve Uğur Yıldırım tarafından, ekip çalışması içerisinde hazırlanıyor. Derslerimizi Bloom Taksonomisine uygun olarak öğrenme teknikleriyle konuyu kavrayarak, derinlikleriyle ele alabileceğiniz bir şekilde hazırlıyoruz. Konu anlatım, ana kamp, ileri kamp ve zirve bölümlerinden oluşan dersler öğrenciler için en uyumlu hale gelene kadar üzerinde çalışılıyor.

Çözümlü ders PDF’i için tıklayınız.

Temelden ileri seviyeye kademeli geçiş yapıyoruz.

Dersler en temel seviyeden başlayıp dersi anlamanıza yönelik çalışmalarla sizleri ileri seviye soruları çözebileceğiniz, dersi yorumlayabileceğiniz, kısacası dersin tamamına hakim olmanızı sağlayacak bir sistem üzerine kuruldu. Sitemizdeki derslerin 2018 senesi için hazırladığımız YouTube derslerinden ayrılmasındaki en büyük fark en temel seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru adım adım ilerliyor olmamız. YouTube’daki ders içeriklerimiz ileri seviyedeki öğrencilerin eksiklerini kapatabilme açısından kaliteli bir içerik diyebiliriz ancak burada dersleri en temelden her anlamda öğreniyoruz.

Benimle Fizik Çalışmak

MEB Kazanımlarını inceliyoruz.

ÖSYM’nin hazırladığı sınavların kaynağı olan MEB kazanımları taranarak ders içeriklerimizi hazırlıyoruz. ÖSYM’nin hazırladığı üniversite sınavlarının esas kaynağı olan MEB kitapları içerisinde kazanımların tamamından sorumlu olduğumuzun bilincinde olmamız gerekiyor. Dolayısıyla MEB kazanımları dikkate alınarak, hiçbir nokta eksik bırakılmadan ders içeriklerimizi ve sorularımızı kendimiz hazırlıyoruz.

Meb Kazanımları ile ilgili video için tıklayınız.

Videolarda hızlandırma ve yavaşlatma seçeneği var mı?

Videolarda 0.5x, 0.75x, 1.25x, 1.5x ve 2.0x oynatma hızı seçenekleri bulunmaktadır. Videoların tamamı 1080p Full HD kalitesindedir. Dilerseniz videoları 1080p, 720p, 540p, 480p, 360p ve 240p çözünürlüklerinde de izleyebilirsiniz.

Ders videolarını kaç kez izleyebilirim?

Satın aldığınız ders videolarını, set süresi bitimine kadar sınırsız izleyebilirsiniz.

Setler birden fazla kişi tarafından kullanılabilir mi?

Setler, seti alan kullanıcı için hazırlanmıştır. Setleri birden fazla kişi kullanamaz.

Kullanıcıların IP adresleri kontrol edilebilecek, derse katılımda yer, tarih ve saat kontrolleri yapılabilecek, kullanım koşullarını ihlal eden kullanıcıların ders erişimleri kısıtlanabilecektir.

Birden fazla kullanıcı için ‘YKS Fizik Arkadaş Seti’ni satın alabilirsiniz. Bu set dışında iki kullanıcı seçeneği yoktur.

YKS Fizik Arkadaş Seti

Denemeler Hakkında

Denemelerin seviyesi nedir?

Denemelerin zorluk seviyeleri, 2018 – 2022 yılları arasında çıkmış TYT soruları referans alınarak hazırlanmıştır. Denemelerin zorluk seviyeleriyle önceki yılların TYT zorluk seviyelerini karşılaştırmak için tıkla.

Denemelerin zorluk seviyeleri, 2018 – 2022 yılları arasında çıkmış AYT soruları referans alınarak hazırlanmıştır. Denemelerin zorluk seviyeleriyle önceki yılların AYT zorluk seviyelerini karşılaştırmak için tıkla.

Denemelerdeki sorular yorum ağırlıklı mı?

ÖSYM; 2018, 2019, 2020, 2021 ve 2022 TYT’lerde ve AYT’lerde kavram bilgisini, yorum yeteneğini ve bilgi kullanma becerisini ölçen sorular sormayı tercih etmişti. Bu nedenle denemelerde yer alan sorular bu becerileri ölçen niteliktedir.

Denemelerdeki tüm soruların video çözümü var mı?

Bütün soruların video çözümleri Ertan Sinan Şahin ve Tolga Bilgin tarafından yapılmıştır. Deneme çözümlerine erişmek için sitemize ücretsiz olarak üye olman yeterlidir.

Denemeleri ne zaman çözmeye başlamalıyım?

Konuları henüz bitirmediysen önce konularını tamamlayabilirsin. Senin için konularının önemli bir kısmı tamamsa denemeleri çözmeye başlayabilirsin.

Ayrıca bütün denemelerde hangi konulardan sorular sorulduğu belirtildi. Bitirdiğin konulardan sorular içeren denemeleri dilediğin zaman çözebilirsin.

Denemeleri sona saklamalı mıyım?

Konuları tamamladıysanız deneme çözümlerini ertelemeyin. Bu denemeler gerçek bir sınav provası niteliğindedir. Bu nedenle eksiklerinizi ne kadar erken görme fırsatı bulursanız, telafi etmek için o kadar çok zamanınız olur. “Bu denemeler güzelmiş, en sona saklayayım!” demek yok yani 😊

Denemeleri nasıl çözmeliyim?

Denemeleri nasıl çözmeniz gerektiğini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Videolarda hızlandırma ve yavaşlatma seçeneği var mı?

Videolarda 0.5x, 0.75x, 1.25x, 1.5x ve 2.0x oynatma hızı seçenekleri bulunmaktadır. Videoların tamamı 1080p full HD kalitesindedir. Dilerseniz videoları 1080p, 720p, 480p ve 360p çözünürlüklerinde izleyebilirsiniz.

Denemeleri nasıl satın alabilirim?

2023 TYT ve AYT denemelerimizi sitemizden, e-ticaret sitelerinden ve anlaşmalı olduğumuz kitapçılardan alabilirsin.

Deneme videolarına nasıl ulaşabilirim?

Deneme çözümlerini izleyebilmek için öncelikle sitemize üye olmalısın.

Bu linkten sitemize üye olabilirsin. https://ertansinansahin.com/kayit-ol/

Üye olduktan sonra sitemizdeki İzle sayfasından TYT-AYT  Deneme Çözümleri sekmesine tıklayarak videolara ulaşabilirsin. İzlemek istediğin denemeye tıklayarak “Derse Katıl” ya da “Take This Course” butonuna tıklayarak dersleri hesabına tanımlaman gerekmektedir.

Deneme videolarını kaç kere izleyebilirim?

Deneme çözümleri içerisinde yer alan videolar izlenerek tamamlanmışsa dahi geri dönüş yaparak tekrar izlemek mümkündür.

Ödeme Güvenliği

Hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?

Kredi kartı, banka kartı ve havale/EFT  ile ödeme yapabilirsiniz. Sistemimizde İninal kart dahil tüm kartlar geçerli olup 12 aya kadar taksit seçeneği bulunmaktadır. Taksit seçeneklerinde vade farkı uygulanmaktadır.

Kredi kartı ve banka kartlarıyla işlem yapabilmek için kartınızın online işlemlere açık olması gerekmektedir. Ödemeniz bu sebeple başarısız olduysa bankanızla iletişime geçebilirsiniz.

İninal kartla  alışveriş yaparken karşınıza çıkacak ‘Kart üzerindeki isim’ bölümüne adınızı ve soyadınızı yazınız.

Siteniz ödeme yapmak için güvenli mi?

Kesinlikle güvenli. Kredi kartı ödemelerinizi sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizdeki SSL sertifikasıyla bilgilerinizin güvenliğini güvence altına alınmaktadır.

Ödeme sistemimizde ve veritabanımızda kredi kartı bilgileriniz saklanmaz. Ödeme sistemiz ülkemizde bu alanda en başarılı firma olan İyzico’dur. Daha fazla bilgi için linki inceleyebilirsiniz.

İyzico – Korumalı Alışveriş!

Sipariş Hakkında

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta içi saat 16:00 öncesinde verilen siparişler aynı gün, sonrasındaki siparişler ise bir sonraki iş gününde kargoya verilmektedir. (Cumartesi ve Pazar iş günü olmamaktadır.)

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

İnternet sitemizden almış olduğunuz ürünler Yurtiçi veya Sürat Kargo ile gönderilmektedir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Ana sayfanın sağ üst kısımda bulunan profiline tıkladığında açılan sekmedeki ‘Siparişlerim’ bölümünden siparişini takip edebilirsin.

Siparişimin bana ulaşması ne kadar sürer?

Siparişin kargoya verildikten sonra ortalama 3 iş gününde adresine ulaşmaktadır.

Teknik Detaylar

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Şifrenizi tekrar talep etmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Şifreniz kayıtlı e-posta adresinize iletilecektir.

Şifremi Unuttum!

Siteye üye olurken aktivasyon maili bana ulaşmadı, ne yapmalıyım?

Öncelikle mail kutunuzun gereksiz posta (spam) kısmını kontrol etmelisiniz. Eğer şifreniz gereksiz posta kutusunda yoksa sitedeki canlı destek veya telefon hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın!