0552 468 2 864             Deneme onayı için: 0549 242 42 30
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • GİRİŞ

Sıkça Sorulan Sorular

Dersler Hakkında

Derslerimiz, lise temeli zayıf olan bir öğrencinin, evde tek başına fizik çalışabilmesi hedefiyle hazırlanmıştır. Derslerimizde meslek liselerinden Fen liselerine kadar çeşitli düzeylerdeki öğrenciler için uygun bir anlatım yapılmaktadır. Birçok öğrenci bizimle çalışarak önemli başarılar elde etmiştir.

Ders içeriklerinin sizin için uygun olup olmadığına karar vermek için örnek derslerimizi inceleyebilirsiniz.

Tamamı ücretsiz dersler

Sitemizdeki dersler MEB müfredatına uygun bir şekilde hazırlanmıştır. 2019-2020 eğitim öğretim yılında gerçekleşebilecek müfredat değişiklikleri, satın almış olduğunuz paketlere ücretsiz bir şekilde tanımlanacaktır.

Derslerimizde MEB’in lise müfredatında yer alan bütün konular MEB’in kazanımlarına uygun olacak şekilde işlenmektedir. Özetle güncel YKS konularının tamamı sitemizde yer almaktadır.

Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda paket içeriğindeki dersler anında erişiminize açılacaktır. Havale/EFT işlemlerinde mesai saatleri içerisinde hesabınız ödeme onayı üzerine aktifleştirilecektir. Açılan derslerin videolarını dilediğiniz zaman izlemeye başlayabilirsiniz.

Satın alacağınız bu derslerle birlikte fasikül ya da PDF gönderimi yapılmayacaktır. Fasikülleri ayrıca edinmeniz gerekmektedir. Fasiküllerle ilgili indirimlerden yararlanmak için toplu paketleri inceleyiniz.

2020 YKS Fizik – Tüm Dersler Paketi, 2020 YKS Fizik – İki Kullanıcı için Tüm Dersler Paketi, 2020 TYT Fizik Paketi, 2020 AYT Fizik Paketi, 12. Sınıf Paketi ve Tek Dersler video ders içerikleri 26.07.2020 tarihine kadar geçerlidir.

9. Sınıf Paketi, 10. Sınıf Paketi ve 11. Sınıf Paketi video ders içerikleri 01.09.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Paketlerimizi alarak derslerimize kayıt yaptırdığınız takdirde ders videolarına sınırsız sayıda erişim hakkına sahip olacaksınız.

Çalışmalarımızın yoğunluğundan kaynaklı bireysel soru çözümü yapmıyoruz. Fakat satın aldığınız derslerle ilgili anlamadığınız ne varsa ilgili dersin yorum kısmından sorabilirsiniz.

Derslerin altında bulunan “soru sorun” kısmından, sorularınızı sorduktan sonra eğitmenlerimiz en kısa sürede sorularınızı yanıtlandıracaktır. Bu soruların yanıtlarına ise profilinizde bulunan “notifications/bildirimler” kısmından ulaşabilirsiniz. Soruların yanıtına nereden ulaşacağınızı aşağıdaki butonlardan görüntüleyebilirsiniz.

Masaüstü için bildirimler Mobil için bildirimler

Bütün konuları tek tek birlikte işleyeceğiz. Konuları kavramak için gerekli miktarda soru da derslerimizin içinde yer alacak. Gönül rahatlığı ile bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Fasiküller Hakkında

Paketler yalnızca video derslerimizi içerir. Fasiküllerin ayrıca alınması gerekmektedir. Paket satın aldığınızda, 7’li fasikül setinde geçerli %10 + %30 indirim kuponunu ekibimizden talep edebilirsiniz. Bu durumda 7’li fasikül setine 109,81TL karşılığında sahip olabileceksiniz.

Fasiküllerin konu anlatım kısımları videolar üzerinden ilerlemektedir. Her konu anlatımında tanımlar, kavramlar ve tartışmalar için boşluklar bulunmaktadır. Derslerde, videolar eşliğinde bu boşlukları doldurarak ilerliyoruz. Bu nedenle, sistemimizden tam olarak faydalanabilmek için videoları da edinmek gerekmektedir.

Fasikülleri, tek başına (video olmadan) sadece soru bankası olarak kullanılabilir.

Elinizdeki bu çalışma size fiziği kavratmak için kurgulandı. Bu dersleri tamamladıktan sonra soru çözmek için farklı kaynaklara yönelebilirsiniz. 

Üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık en az bir yıl süren bir çalışma gerektirir. Bu yüzden her zaman ek kaynaklara ihtiyacınız olacak. Bir konuyu daha iyi pekiştirmek ya da zorlandığınız bir soru türünden farklı örneklerle karşılaşmak için farklı kaynaklara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda hangi kaynağın size daha faydalı olacağına karar vermeniz gerekmektedir. Herkesin ihtiyacı kendine has olduğundan, size rehberlik edebilecek bir içerik hazırladık. Kaynak incelemeleri butonuna tıklayarak, bu sayfayı detaylı olarak incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Kaynak incelemeleri

Videolar Hakkında

Teknik olarak evet. Ancak bu dersler fasiküllerle birlikte çalışılmak üzere kurgulanmıştır. Ders sırasında videoyu durdurup fasikülden soru çözmeniz gerekmektedir. Derslerin sonunda yer alan testleri de önce kendi başınıza çözmeniz gerekmektedir.

Derslerin konu anlatımlarını planlıyoruz.

Ders içerikleri Ertan Sinan Şahin ve Uğur Yıldırım tarafından, ekip çalışması içerisinde hazırlanıyor. Derslerimizi Bloom Taksonomisine uygun olarak öğrenme teknikleriyle konuyu kavrayarak, derinlikleriyle ele alabileceğiniz bir şekilde hazırlıyoruz. Konu anlatım, ana kamp, ileri kamp ve zirve bölümlerinden oluşan dersler öğrenciler için en uyumlu hale gelene kadar üzerinde çalışılıyor.
Çözümlü ders PDF’i için tıklayınız.

Temelden ileri seviyeye kademeli geçiş yapıyoruz.

Dersler en temel seviyeden başlayıp dersi anlamanıza yönelik çalışmalarla sizleri ileri seviye soruları çözebileceğiniz, dersi yorumlayabileceğiniz, kısacası dersin tamamına hakim olmanızı sağlayacak bir sistem üzerine kuruldu. Sitemizdeki derslerin 2018 senesi için hazırladığımız YouTube derslerinden ayrılmasındaki en büyük fark en temel seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru adım adım ilerliyor olmamız. YouTube’daki ders içeriklerimiz ileri seviyedeki öğrencilerin eksiklerini kapatabilme açısından kaliteli bir içerik diyebiliriz ancak burada dersleri en temelden her anlamda öğreniyoruz.

Benimle Fizik Çalışmak

MEB Kazanımlarını inceliyoruz.

ÖSYM’nin hazırladığı sınavların kaynağı olan MEB kazanımları taranarak ders içeriklerimizi hazırlıyoruz. ÖSYM’nin hazırladığı üniversite sınavlarının esas kaynağı olan MEB kitapları içerisinde kazanımların tamamından sorumlu olduğumuzun bilincinde olmamız gerekiyor. Dolayısıyla MEB kazanımları dikkate alınarak, hiçbir nokta eksik bırakılmadan ders içeriklerimizi ve sorularımızı kendimiz hazırlıyoruz.
Meb Kazanımları ile ilgili video için tıklayınız.

Videolarda 0.5, 0.75, 1.25, 1.5 ve 2.0 oynatma hızı seçenekleri bulunmaktadır. Videoların tamamı 1080p Full HD kalitesindedir. Dilerseniz videoları 1080p, 720p, 540p, 480p, 360p ve 240p çözünürlüklerinde de izleyebilirsiniz.

Satın aldığınız ders videolarını, paket süresi bitimine kadar sınırsız izleyebilirsiniz.

Her bir ders paketi, dersi alan tek bir kullanıcı için hazırlanmıştır. Ders paketini birden fazla kişi kullanamaz.

Kullanıcıların IP adresleri kontrol edilebilecek, derse katılımda yer, tarih ve saat kontrolleri yapılabilecek, kullanım koşullarını ihlal eden kullanıcıların ders erişimleri kısıtlanabilecektir.

Birden fazla kullanıcı için ‘İki Kullanıcı için Tüm Dersler’ paketi satın alabilirsiniz.

İki Kullanıcı için Tüm Dersler Paketi

Denemeler Hakkında

Denemeler 2018 ve 2019 YKS seviyesine birebir uygun olarak hazırlanmıştır. Denemelerin zorluk seviyeleriyle 2018 ve 2019 TYT ve AYT’nin zorluk seviyelerini incelemek için tıklayınız.

ÖSYM yorum ve işlem sorularını belirli bir dengede tutuyor. Örneğin 2018 AYT’sinde 3, 2019 AYT’sinde ise 5 işlem sorusu gelmiş. TYT’lerde ise neredeyse hiç işlem yok. Bizim denemelerimiz de bu dengeye göre hazırlandı.

Evet. 12. sınıfın ikinci dönemine ait sorular AYT denemelerinde yer almıyor. AYT denemeleri 11. sınıf ve 12. sınıfın birinci dönemine ait sorulardan oluşuyor.

Konuları henüz bitirmediyseniz ve YKS’ye 1 ay kalmadan bitirebilecekseniz önce konularınızı tamamlayabilirsiniz. Konularınız tamamsa denemeleri çözmeye başlayabilirsiniz.

Konuları tamamladıysanız deneme çözümlerini ertelemeyin. Bu denemeler gerçek bir sınav provası niteliğindedir. Bu nedenle eksiklerinizi ne kadar erken görme fırsatı bulursanız, telafi etmek için o kadar çok zamanınız olur. “Bu denemeler güzelmiş, en sona saklayayım!” demek yok yani :blush:

Denemelerimizi aşağıdaki sitelerden siparişinizi verebilirsiniz.

İşler Kitabevleri

Maksimum Kitap

Bütün soruların video çözümleri Ertan Sinan Şahin tarafından yapılmıştır. Deneme kitabını satın aldığınızda, denemenin video çözümlerini izleme hakkına da sahip olacaksınız.

Ödeme Güvenliği

Kredi kartı ve banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Sistemimizde İninal kart dahil tüm kartlar geçerli olup 12 aya kadar taksit seçeneği bulunmaktadır. Taksit seçeneklerinde vade farkı uygulanmaktadır.

Kredi kartı ve banka kartlarıyla işlem yapabilmek için kartınızın online işlemlere açık olması gerekmektedir. Ödemeniz bu sebeple başarısız olduysa bankanızla iletişime geçebilirsiniz.

İninal kartla  alışveriş yaparken karşınıza çıkacak ‘Kart üzerindeki isim’ bölümüne adınızı ve soyadınızı yazınız.

Kesinlikle güvenli. Kredi kartı ödemelerinizi sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizdeki SSL sertifikasıyla bilgilerinizin güvenliğini güvence altına alınmaktadır.

Ödeme sistemimizde ve veritabanımızda kredi kartı bilgileriniz saklanmaz. Ödeme sistemiz ülkemizde bu alanda en başarılı firma olan İyzico’dur. Daha fazla bilgi için linki inceleyebilirsiniz.

İyzico – Korumalı Alışveriş!

Teknik Detaylar

Şifrenizi tekrar talep etmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Şifreniz kayıtlı e-posta adresinize iletilecektir.

Şifremi Unuttum!

Öncelikle mail kutunuzun gereksiz posta (spam) kısmını kontrol etmelisiniz. Eğer şifreniz gereksiz posta kutusunda yoksa sitedeki canlı destek veya telefon hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın!

Ücretsiz Danışmanlık

Siz talep oluşturduktan sonra 20 dakikalık telefon görüşmesi gerçekleştiriyoruz. Bu görüşmelerde sizden alınan bilgilere göre gerekli danışmanlık hizmetini veriyoruz. Danışmanlık talebinde bulunurken uygun olduğunuz gün ve saati belirtmeyi unutmayın.

Danışmanlık talepleri yalnızca bir görüşme için geçerli olacaktır. Bir sonraki görüşme için yeni talep oluşturmanız gerekmektedir.

Görüşmede, kendi başınıza nasıl verimli çalışacağınıza dair bilgiler paylaşıyoruz. Böylelikle ihtiyacınız olan programı kendiniz hazırlayabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz programa ilişkin yönlendirmelerde bulunuyoruz.

Evet, alanınıza göre genel bir YKS’ye hazırlık yol haritası çizmenize yardımcı oluyoruz.

Copyright © 2019 - Ertan Sinan Şahin