Hafta içi saat 16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoda! 190 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
0546 155 50 17 0312 92 20 390
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

    • 190.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.
  • GİRİŞ

Universkop Ders Çalışma Planlayıcıları

Ertan Sinan Şahin - Universkop Günlük Planlayıı
null
YKS, DGS, KPSS vb. sınavlara hazırlanırken kullanabilirsin.
null
Okul derslerindeki çalışmalarını takip etmek için kullanabilirsin.
null
Kurşun, tükenmez ve dolma kalemle yazabilir, fosforlu kalemle çizebilirsin.
null

Aylık & Haftalık Planlayıcı ile Günlük Planlayıcı’yı birlikte kullanabilirsin.

Üstten Tutkallı, Kolay Koparılabilir Bloknot

Universkop Aylık ve Haftalık Planlayıcı yandan görünüm

Universkop Planlayıcılar Nasıl Tasarlandı?

Universkop adına ekipçe tasarladığımız planlayıcıları ilk önce web sitemizden ücretsiz PDF dosyası şeklinde yayınladık. Bu planlayıcılar halen web sayfamızdan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Çok sayıda öğrenci tarafından kullanıldılar ve beğenildiler.

Planlayıcılarımızın yaygınlaştığını ve öğrencilerin ihtiyaçlarını karşıladığını fark ettik. Daha çok öğrenci daha kolay ulaşabilsin diye bu planlayıcıları basılı olarak üretmeye karar verdik. Baskı öncesi özgün bir tasarım ile renk kattık.

Planlayıcılarda boş alanlarla dolu alanların dengesine özen gösterdik. Yazı yazabileceğiniz yerlerin geniş olmasını istedik. Aynı zamanda boşlukları da iyi kullanarak size ferahlık sağlamaya çalıştık.

Planlayıcıların kolayca yıpranmasını istemediğimiz için özel bir kağıt tercihinde bulunduk. Farklı farklı kalemler kullanmak istersen diye her türlü kalemle yazabileceğin bir kağıt seçtik.

Planlayıcıların diğer kırtasiye ürünleriyle uyumlu olması için A4 boyutlarını tercih ettik. Bu sayede kullandığın planlayıcıları kolayca dosyalayabilirsin.

Çalışma masalarının, kitaplıkların nasıl da dağılmaya bahane aradıklarını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden planlayıcıları bloknot şeklinde ürettik. İhtiyacın olduğunda kolayca bir yaprak koparıp alabilirsin. İhtiyacın olana kadar da ortalığa saçılmadan, derli toplu seni bekleyecekler.

Universkop ekibi olarak planlayıcılardaki tabloları deneyimlerimiz ile şekillendirdik. Her birimiz kendimize göre ders çalışma, ders çalışma programı yapma deneyimlerimizi ortaya koyduk. İmli ajanda (bullet journal) yöntemlerini, zaman yönetimi tavsiyelerini, kullandığımız teknikleri birleştirdik. Son derece sade ve işlevsel bir tasarım yapmaya çalıştık. Ders çalışırken işlerinizi kolaylaştırmasını diliyoruz.

Universkop Günlük Planlayıcı
Universkop Aylık ve Haftalık Planlayıcı

Günlük Planlayıcı ile Aylık & Haftalık Planlayıcı birlikte kullanıma uygun.

Universkop tarafından senin için tasarlandı

Özel dokulu kağıt

100 gr özel kağıt

Arka yüzeyde not alanı

Ferah ve özgün tasarım

Sınavlara uygun tablolar

Sınavlara uygun tablolar

Ölçüler

A4 ebat (21 cm x 29 cm)

Yüksek kaliteli ofset baskı

Yüksek kaliteli ofset baskı

Merak Ettikleriniz

Günlük Planlayıcı
Günlük Planlayıcı bana ne sağlar?

Bir gün çok uzun bir süre. Her gün yoğun bir şekilde ders çalışarak değerlendirmen için Günlük Planlayıcı gününü planlamak, çalışmalarını not etmek, çalışmanı değerlendirmek için uygun bir araçtır. Önce gününü planlarsın. Gün içinde neler yaptığını düzenli bir şekilde not edersin. Yaptığın plana ne kadar uyabildiğini gözlemleyebilir, zayıf yönlerini daha iyi hale getirmek için tespit edebilirsin. Günlük plan sayesinde ders çalışırken daha sonra ne çalışacağını düşünmek zorunda kalmazsın.

Günlük Planlayıcı ile Aylık & Haftalık Planlayıcı da almalı mıyım?

Biz senin için iki planlayıcıyı aynı anda kullanman için tasarladık. Günlük Planlayıcı kullanırken aynı anda Aylık & Haftalık Planlayıcı kullanırsan hedeflerine daha iyi odaklanabilirsin. Bu sayede günlük planlarını hedeflerine uygun olarak yapabilirsin. Ancak sadece günlük olarak plan yapan bir öğrenci isen, bu ürün sana istediğini verecektir.

Günlük Planlayıcı bana uygun mu?

TYT, AYT, DGS, KPSS gibi çok sayıda ders içeren bir sınava hazırlanıyorsan veya okul derslerine düzenli bir şekilde çalışmak istiyorsan bu planlayıcı sana göre! Günlük olarak çalışma programını kolayca yapabilirsin. Sistematik bir çalışma sana zaman kazandıracak ve seni rahatlatacak.

Günlük Planlayıcı neden 64 sayfa?

Bu planlayıcıyı 2 ay boyunca kullanabileceğin bir bloknot olarak tasarladık. Bazı günlük planlarına kahve döküleceğini, bazılarını değiştirmek isteyeceğini, bazı günlere yeniden başlamak gerekebileceğini tahmin ettik. Bu yüzden fazladan birkaç sayfa olmasını istedik.

Günlük Planlayıcı nasıl gönderiliyor?

Ürünü önce yapışkanlı bir şeffaf torba içine koyarak ağzını kapatıyoruz. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi bu üründe de gönderim öncesinde balonlu naylon kullanıyoruz. Bu sayede ürünün sana tüm tazeliğini koruyarak ulaşacağından emin oluyoruz.

Aylık & Haftalık Planlayıcı
Aylık & Haftalık Planlayıcı bana ne sağlar?

Aylık & Haftalık Planlayıcı sana uzun ve kısa vadeli hedefler belirlemen ve hedeflerine ulaşmak için yapman gerekenleri düzenli şekilde yerine getirmen için yardımcı olur. Sistematik çalışma yürütmek için uzun ve kısa vadeli hedeflerini takip etmelisin. Aylık hedeflerini belirle, bu hedeflere seni taşıyacak çalışmalarını planla. Bu planlayıcı ile çalışmalarını çizelge üzerinde görebilirsin ve kolayca yönetebilirsin.

Aylık & Haftalık Planlayıcı ile Günlük Planlayıcı da almalı mıyım?

Biz senin için iki planlayıcıyı aynı anda kullanman için tasarladık. Hem Aylık & Haftalık Planlayıcı hem Günlük Planlayıcı kullanırsan faydalı olacağını düşünüyoruz. Ancak sen günlük olarak detaylı program yapmak istemiyorsan Aylık & Haftalık Planlayıcı da sana çalışmalarında tek başına destek olabilir. Bu ürünü Günlük Planlayıcı ile aynı anda kullanmanın faydası, seni günlük zaman yönetimi açısından desteklemesi ve hedeflerine daha detaylı bir program ile ulaşmanın kolaylaşması olacaktır.

Aylık & Haftalık Planlayıcı bana uygun mu?

TYT, AYT, DGS, KPSS gibi çok sayıda ders içeren bir sınava hazırlanıyorsan veya okul derslerine düzenli bir şekilde çalışmak istiyorsan bu planlayıcı sana göre! Aylık ve haftalık olarak çalışma programını bu planlayıcıda kolayca yapabilirsin. Sistematik bir çalışma sana zaman kazandıracak ve seni rahatlatacak.

Aylık & Haftalık Planlayıcı neden 48 sayfa?

Haftalık Planlayıcı 8 aylık kullanıma göre tasarlandı. Bu planlayıcıda her ay için biri aylık plan ve beşi haftalık plan olmak üzere altı yaprak bulunur. Genelde aylar dört hafta içerir, çok azı beş haftaya ev sahipliği yapar; yine de biz her ay için beş tane haftalık plan yerleştirdik. Bazı planları baştan yapmak isteyeceğini, bazılarına çay, kahve dökülebileceğini düşününce her ay için beş tane haftalık plan çok da değil diye düşündük.

Aylık & Haftalık Planlayıcı nasıl gönderiliyor?

Ürünü önce yapışkanlı bir şeffaf torba içine koyarak ağzını kapatıyoruz. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi bu üründe de gönderim öncesinde balonlu naylon kullanıyoruz. Bu sayede ürünün sana tüm tazeliğini koruyarak ulaşacağından emin oluyoruz.