0552 468 2 864             Deneme onayı için: 0549 242 42 30
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • GİRİŞ

Ücretsiz derslerimizi izleyerek başlayabilirsiniz!

Sistemimizi tanımanız için 3 dersimiz tamamen ücretsiz.

Ücretsiz derslerin içeriğinde neler var?

Ücretsiz derslerimizin, ücretli derslerin içeriğinden bir farkı yoktur. Dersler eksiksizdir. Her derste ayrı ayrı konu anlatımı, sıra sende soruları ve soru çözümleri bulunmaktadır.

Ücretsiz derslerin PDF'leri mevcut mu?

Henüz fasiküllerimizi edinmediyseniz sorun değil. Ders sayfalarında ücretsiz dersin PDF dosyası bulunmaktadır. Sistemimizi denerken çıktı almayı unutma!

Neden bu dersler ücretsiz?

Birinci ve ikinci dersimiz, karar verme aşamasında derslerimize başlangıç yapabilmeniz için ücretsiz. 14. dersimiz ise sadece TYT fiziği yapacak öğrenciler için ücretsiz olarak sunulmuştur. TYT öğrencileri 14. ders ile başlangıç yaparak optik konularını tamamlayabilirler.

Neden bu dersleri izlemeliyim?

Sistemimiz MEB programına uygun ve oldukça kapsamlı dersler içermektedir. Sizin için doğru tercihin ne olduğuna karar vermeniz için ücretsiz derslerimizle başlayabilirsiniz.

{"post_type":"course","course_style":"featured","post_ids":"1830","featured_style":"course4","gutter":"30","grid_number":"1","grid_excerpt_length":"200"}
{"post_type":"course","course_style":"featured","post_ids":"2157","featured_style":"course4","gutter":"30","grid_number":"1","grid_excerpt_length":"200"}
{"post_type":"course","course_style":"featured","post_ids":"2024","featured_style":"course4","gutter":"30","grid_number":"1","grid_excerpt_length":"200"}

Aklınıza takılanlar ve sormak istedikleriniz…

Derslerin seviyesi nedir?

Derslerimiz, lise temeli zayıf olan bir öğrencinin, evde tek başına fizik çalışabilmesi hedefiyle oluşturulmuştur. Birçok öğrenci sitemizden fizik çalışarak ciddi başarılar elde etmiştir. Meslek lisesinden düz liseye, anadolu lisesinden fen lisesine çeşitli düzeylerdeki öğrenciler için en temelden başlayan anlatımlar yapılmaktadır.

Derslerin içeriğinin sizin için uygun olup olmadığına karar vermek için örnek derslerimizi inceleyebilirsiniz.

Derslere video edinmeden fasikül üzerinden çalışabilir miyim?

Fasiküllerin konu anlatım kısımları videolar üzerinden ilerlemektedir. Her konu anlatımında tanımlar, kavramlar ve tartışmalar için boşluklar bulunmaktadır. Videolar eşliğinde bu boşlukları doldurarak ilerliyoruz. Bu yüzden konuyu öğrenmek için videoları edinmek gerekmektedir.

Fasiküller, video olmadan tek başına, sadece soru bankası olarak kullanılabilir.

Derslere fasikül edinmeden çalışabilir miyim?

Teknik olarak evet. Ancak bu dersler fasiküllerle birlikte çalışılmak üzere kurgulanmıştır. Ders sırasında videoyu durdurup fasikülden soru çözmeniz gerekmektedir. Derslerin sonunda yer alan testleri de önce kendi başınıza çözmeniz gerekmektedir.

Videolarda hızlandırma ve yavaşlatma seçeneği var mı?

Videolarda 0.5, 1.25, 1.5 ve 2.0 oynatma hızı seçenekleri bulunmaktadır. Videoların tamamı 1080p full HD kalitesindedir. Dilerseniz videoları 1080p, 720p, 540p, 480p, 360p ve 240p çözünürlüklerinde izleyebilirsiniz.

Ders videolarını kaç kere izleyebilirim?

Derslere kayıt olunduktan sonra ders videoları, satın alınan paketin süresi bitimine kadar sınırsız sayıda izlenebilmektedir.

Dersler içerisinde yer alan videolar izlenerek tamamlanmışsa dahi geri dönüş yaparak izlemek mümkündür.

YKS konularının tamamı mevcut mu?

Bütün lise müfredatı, sitemizde yer alan derslerle MEB kazanımlarına uygun bir şekilde işlenmektedir. Özetle bütün güncel YKS konuları sitemizde yer almaktadır.

Sitedeki dersler güncel mi?

Sitemizdeki dersler güncel YKS  programına uygun şekilde hazırlanmıştır. 2019-2020 eğitim öğretim yılında gelebilecek müfredat değişiklikleri, satın almış olduğunuz paketlere ücretsiz bir şekilde tanımlanacaktır.

Ders paketleri birden fazla kişi tarafından kullanılabilir mi?

Her bir ders paketi, dersi alan tek bir kullanıcı için hazırlanmıştır. Ders paketini birden fazla kişi kullanamaz.

Kullanıcıların IP adresleri kontrol edilecek, derse katılımda yer, tarih ve saat kontrolleri yapılacak, kullanım koşullarını ihlal eden kullanıcıların ders erişimleri tarafımızdan kısıtlanabilecektir.

Birden fazla kullanıcı için “İki Kullanıcı için Tüm Dersler” paketi satın alabilirsiniz. “İki Kullanıcı için Tüm Dersler” paketine ulaşmak için tıklayınız.

Geç kalmadan bizimle çalışmaya başla!

Online derslerimizden yararlanmak için daha fazla bekleme. Ne kadar erken başlarsan senin için o kadar iyi olacak!

Copyright © 2019 - Ertan Sinan Şahin