Hafta içi saat 16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoda! 60TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
0549 155 50 15 0549 242 4 230
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

    • 60.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.
  • GİRİŞ

Ücretsiz derslerimizi izleyerek başlayabilirsiniz!

Sistemimizi tanımanız için 3 dersimiz tamamen ücretsiz.

Ücretsiz derslerin içeriğinde neler var?

Ücretsiz derslerimizin, ücretli derslerin içeriğinden bir farkı yoktur. Dersler eksiksizdir. Her derste ayrı ayrı konu anlatımı, sıra sende soruları ve soru çözümleri bulunmaktadır.

Ücretsiz derslerin PDF'leri mevcut mu?

Ders kitapları olmadan da ücretsiz derslerimize katılabilirsin. Ders sayfalarında ücretsiz dersin PDF dosyası bulunmaktadır. Derslerimiz kitap eşliğinde ilerlediği için sistemimizi denerken çıktı almayı unutma!

Neden bu dersleri izlemeliyim?

Sistemimiz MEB programına uygun ve oldukça kapsamlı dersler içermektedir. Sizin için doğru tercihin ne olduğuna karar vermeniz için ücretsiz derslerimizle başlayabilirsiniz.

{"post_type":"course","course_style":"featured","post_ids":"27018","featured_style":"course4","gutter":"30","grid_number":"1","grid_excerpt_length":"200"}
{"post_type":"course","course_style":"featured","post_ids":"2024","featured_style":"course4","gutter":"30","grid_number":"1","grid_excerpt_length":"200"}
{"post_type":"course","course_style":"featured","post_ids":"1830","featured_style":"course4","gutter":"30","grid_number":"1","grid_excerpt_length":"200"}

Aklınıza takılanlar ve sormak istedikleriniz…

Derslerin seviyesi nedir?

Derslerimiz, lise temeli zayıf olan bir öğrencinin, evde tek başına fizik çalışabilmesi hedefiyle oluşturulmuştur. Birçok öğrenci sitemizden fizik çalışarak kayda değer başarılar elde etmiştir. Meslek lisesinden düz liseye, anadolu lisesinden fen lisesine çeşitli düzeylerdeki öğrenciler için en temelden başlayan anlatımlar yapılmaktadır.

Derslerin içeriğinin sizin için uygun olup olmadığına karar vermek için örnek derslerimizi inceleyebilirsiniz.

Derslere video edinmeden kitap üzerinden çalışabilir miyim?

Kitapların konu anlatım kısımları videolar üzerinden ilerlemektedir. Her konu anlatımında tanımlar, kavramlar ve tartışmalar için boşluklar bulunmaktadır. Videolar eşliğinde bu boşlukları doldurarak ilerliyoruz. Bu yüzden konuyu öğrenmek için videoları edinmek gerekmektedir.

Bu nedenle kitaplar ve videolar eğitim seti halinde hazırlanmıştır.

Derslere kitap edinmeden çalışabilir miyim?

Teknik olarak evet. Ancak bu dersler kitaplarlarla birlikte çalışılmak üzere kurgulanmıştır. Ders sırasında videoyu durdurup kitaptan soru çözmeniz gerekmektedir. Derslerin sonunda yer alan testleri de önce kendi başınıza çözmeniz gerekmektedir.

Videolarda hızlandırma ve yavaşlatma seçeneği var mı?

Videolarda 0.5, 1.25, 1.5 ve 2.0 oynatma hızı seçenekleri bulunmaktadır. Videoların tamamı 1080p full HD kalitesindedir. Dilerseniz videoları 1080p, 720p, 540p, 480p, 360p ve 240p çözünürlüklerinde izleyebilirsiniz.

Ders videolarını kaç kere izleyebilirim?

Derslere kayıt olunduktan sonra ders videoları, satın alınan paketin süresi bitimine kadar sınırsız sayıda izlenebilmektedir.

Dersler içerisinde yer alan videolar izlenerek tamamlanmışsa dahi geri dönüş yaparak izlemek mümkündür.

YKS konularının tamamı mevcut mu?

Bütün lise müfredatı, sitemizde yer alan derslerle MEB kazanımlarına uygun bir şekilde işlenmektedir. Özetle bütün güncel YKS konuları sitemizde yer almaktadır.

Sitedeki dersler güncel mi?

Sitemizdeki dersler güncel YKS  programına uygun şekilde hazırlanmıştır. 2020-2021 eğitim öğretim yılında gelebilecek müfredat değişiklikleri, satın almış olduğunuz paketlere ücretsiz bir şekilde tanımlanacaktır.

Ders paketleri birden fazla kişi tarafından kullanılabilir mi?

Her bir ders paketi, dersi alan tek bir kullanıcı için hazırlanmıştır. Ders paketini birden fazla kişi kullanamaz.

Kullanıcıların IP adresleri kontrol edilecek, derse katılımda yer, tarih ve saat kontrolleri yapılacak, kullanım koşullarını ihlal eden kullanıcıların ders erişimleri tarafımızdan kısıtlanabilecektir.

Birden fazla kullanıcı için “İki Kullanıcı için Tüm Dersler” paketi satın alabilirsiniz. “İki Kullanıcı için Tüm Dersler” paketine ulaşmak için tıklayınız.

Geç kalmadan bizimle çalışmaya başla!

Online derslerimizden yararlanmak için daha fazla bekleme. Ne kadar erken başlarsan senin için o kadar iyi olacak!

Copyright © 2021 - Ertan Sinan Şahin