Hafta içi saat 16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoda! 190 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
0546 155 50 17 0312 92 20 390
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

    • 190.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.
  • GİRİŞ

Yeni Bir Web Sitesi Açtık: universkop.com

Universkop nedir?

Universkop üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler için çeşitli başlıklarda içerik üreten bir platform. YKS hazırlık, rehberlik, tercihler, motivasyon, koçluk, üniversiteler, bölümler, sinema, edebiyat, müzik, spor, teknoloji ve birçok alanda içerikler bu platformda yer alıyor. universkop.com

Bunun yanı sıra aktif kullandığımız bir YouTube kanalımız var. Buradan da sizlere video içerikleri üretiyoruz.

Neden universkop?

Ülkemizde üniversite giriş sınavlarına hazırlanan çok sayıda öğrenci var. Öğrencilerin sağlıklı bilgiler alabileceği ve ufuklarını geliştirebilecekleri verimli bir platforma ihtiyacı var.

Başta YouTube olmak üzere sosyal medyada yer alan bilgi kirliliği ve vizyon yoksunluğu bizi harekete geçiren en itici güç oldu.

Biz kimiz?

Üniversite sınavına hazırlık tecrübesini birebir yaşamış, sınavlara hazırlanan insanlarla birlikte çalışmış insanlarız. Biriktirdiğimiz tecrübeleri, gözlemlerimizi ve tavsiyelerimizi aktarmak için buradayız.

Önünüzde sizi ilgilendiren önemli bir sınav olduğu için bu konuda elimizden geldiğince yol gösterici olmaya çalışacağız.

Bunun yanı sıra en güzel yıllarınızda sizleri sınav stresinden uzaklaştırıp hayatınıza bir nebze de olsa renk katma isteğindeyiz.

Bize katılmak ister misin?

Paylaşmak istediğin tecrübelerin mi var? Ya da söylemek istediklerin… “Universkop” isimli Instagram hesabımıza mesaj atarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Ertan Sinan Şahin
Ertan Sinan Şahin
Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesi’nde okudu. 2013 yılında ODTÜ Fizik Bölümü'nden mezun oldu. 2015’te bir yıl Amerika’da UMass Lowell Fizik Bölümü'nde asistanlık yaptı. 2016’da ODTÜ Fizik Bölümü’nde genel görelilik ve kütle çekim teorileri üzerine yüksek lisansını tamamladı. YouTube’da ve ertansinansahin.com sitesinde üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için online fizik dersleri hazırlıyor. Yıllarca üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere özel dersler verdi. ODTÜ Fizik Bölümü'nde asistan ve burada doktora yapıyor. Amatör bir futbol takımında sağ bek oynuyor. Tenis oynuyor. Gitar çalıyor. Bilgisayar oyunlarını seviyor.

Benzer içerikler

Online İmza Günleri 2024

Online İmza Günleri Programı 11-15 Temmuz 2024 tarihleri arasında alacağın bütün kitapları Ertan Sinan Şahin senin için imzalıyor. Satın alma [...]

2024 YKS Fizik Canlı Yayınları

2024 YKS Fizik Canlı Yayınları Geleneksel YKS öncesi canlı yayınlarımıza başlıyoruz. Sorular üzerinden genel bir tekrar yapıyoruz. Canlı yayınlardan önce [...]

YKS için 4 Büyük Hata

YKS için 4 Büyük Hata Hata 1: Saklanmak Öğrenciler saklanır. Kaçak dövüşür. Eksiklikleri ortaya çıkmasın diye çabalar. Oysa sınav gerçekçidir. [...]