Hafta içi saat 16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoda! 190 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
0546 155 50 17 0312 92 20 390
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

    • 190.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.
  • GİRİŞ

Kitaplar ve Video Dersler

Sistemimizde yer alan kitaplar ve videolar derslerimizin iki ana bileşenidir. Konu anlatımlarından soru çözümüne kadar bütün detaylar, öğrencinin bu ikisini birlikte kullanacağı şekilde tasarlanmıştır.

Kitaplarımızı ekran başındaki derslerin verimini artıracak biçimde tasarladık. Böylece öğrenci sadece videoya bağlı kalmıyor, kendi de kitaplar üzerinden dersin bir parçası olabiliyor.

Videolar olmadan kitaplar kullanılabilir mi?

Kitapların konu anlatım kısımları videolar üzerinden ilerlemektedir. Her konu anlatımında tanımlar, kavramlar ve tartışmalar için boşluklar bulunmaktadır. Videolar eşliğinde bu boşlukları doldurarak ve tartışmalar yaparak ilerliyoruz. Bu yüzden konu anlatımları için kesinlikle videoları edinmek gerekmektedir.

Kitaplar, videolar olmadan sadece soru bankası olarak kullanılabilir. Kitaplarda yer alan soruların cevap anahtarları bulunmaktadır.

Kitaplar olmadan videolar kullanılabilir mi?

Teknik olarak evet. Ancak bu dersler kitaplarla birlikte çalışılmak üzere kurgulanmıştır. Ders sırasında videoyu durdurup kitaptan soru çözmeniz gerekmektedir. Derslerin sonunda yer alan testleri de önce kendi başınıza çözmeniz gerekmektedir. Bu nedenle video derslerden istenilen verimi alabilmek için kitapları edinmelisiniz.